2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

26 şubatta 5. Gün transferi oldum 12. Gün 894 15. Gün 2674 geldi betam aynı gün kese gördük 25 martta da kalp atışı duyduk 6+5 uyumlu dedi doktor çok şükür şu an 7+3 olduk 4 nisan da tekrar kontrolüm var canım şeninde güzel haberlerini bekliyorum ❤️🙏
İnşallah çok teşekkür ederim bugün doktorum twkrar kan dedi 14.günün beam 1567 çıktı

26 şubatta 5. Gün transferi oldum 12. Gün 894 15. Gün 2674 geldi betam aynı gün kese gördük 25 martta da kalp atışı duyduk 6+5 uyumlu dedi doktor çok şükür şu an 7+3 olduk 4 nisan da tekrar kontrolüm var canım şeninde güzel haberlerini bekliyorum ❤️🙏
Sizinde hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah 🙏🙏

Pozitif olan kızlar hep belirti gördünüz mü. Benim 9. Günüm hiçbir belirtim yok. Sadece akşamları biraz belim ağrıyor bide gaz problemim var o kadar. Bel ağrısı psikolojik de olabilir bilemiyorum

Benimde değerim 12. Gün 113 bugün verdiğim 14. Gün testi de 204 çıktı. Doktorum geriden geliyorsun artı kanaman var dedi. Yine test istedi umudum kalmadı artık 😔 bu 3. Denemem. 3 embriyom daha var onlara kısmet artık

Benimde değerim 12. Gün 113 bugün verdiğim 14. Gün testi de 204 çıktı. Doktorum geriden geliyorsun artı kanaman var dedi. Yine test istedi umudum kalmadı artık 😔 bu 3. Denemem. 3 embriyom daha var onlara kısmet artık
Umudunuzu kaybetmeyin Allah büyüktür🙏🌸❤️ hem embriyonuz da var geride olumsuz düşünmeyin moral çok önemli bu aşamada başka şeylerle meşgul olmaya çalışın bence her şey yoluna girecek Allah’ın izniyle

X