2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

2 gün sonra test günüm ve hiç bir hamilelik belirtim yok biraz göğüslerim şişkin o kadar . Bir de dün aşırı migren atağı geçirdim ama stresten de olabilir. Yarın regl günüm. Sanki belirtileri de var gibi ama hastanede uyarmışlardı regl belirtileriyle sakın moralinizi bozmayın . Normal diye .Bakalım

Kızlar iyi akşamlar...
Ben çok tedirginim anlamadım çok rahattım oysa ama 3.Gün başlayan adet ağrıları 2 gündür yoktu akşam hafif bel ağrısı geri başladı ve bugün adet günüm çok tedirginim ben pazartesiye randevu aldım test günüm

Hafif Ikınma ile düşmez ama çok ıkınma tabiki yemeklerden önce 3 tane falan kuru kayısı ye bol su iç eğer çok zorlanırsan günde bir bardak türk kahvesine benim doktorum müsade etti kahve yanında limonlu soğuk su tuvalete cikmana yardım eder diye düşünüyorum

2 den itibaren 4. güne kadar gele bilirsin demişti doktorum bana benimde ilk gün leke sonra aktif kanama oldu 3. Gün gittim bende

Umutlandirmak asla istemem ama kasık ağrısı bel ağrısı tutunma belirtisi olabilirmiş benim bugün 6 gün bendede aynı bel ağrısı yoğun bacak ve kasik ağrısı var bol bol su iç stres yapma rahat ol herşey olacağına varır güzel haberlerini bekliyoruz

Canım teşekkür ederim dua et ne olur
Transferinden sonra hatta 2 gün gece uyutmadi bacaklarimdaki ağrı inşallah öyledir allahım hepimizin yardımcısı olsun

Merhaba bende bugün ohss olduğunu öğrendim, ama hep hayatı tehdit eden durum diyorlar çok endişeliyim üstelik gebelik de pozitif çıktı çok korkuyorum polikistik de var geçer mi sizce ?
Gecer canım ama kontrol altında olman lazım bol sıvı tuketmen lazım Kefir de iç gunde 1 bardak ve 3 lt su ıc gunde
Doktorun senı yonlendırır ne yapman gerektıgını

Kimyasal gebelik gibi durumlara karşı heveslenip üzülmemek için ben doktorun söylediği gibi 12.günü bekledim. Yine olabilir ama en azından daha kısa süre beklerim netleşmesini diye düşündüm. Ama 10.gün baktıranda çok var Umarım hepimiz için iyisi olur

Benimde ilki kimyasal olduğu için bu transferimde son güne kadar beklemek istiyorum dayanabilirsem çünkü gereksiz stres ve üzüntü oluyor bugün 5. Günüm hiç belirti yok aramakta istemiyorum zaten ama burayı okuyunca hemen soru işaretleri birikiyor kafamda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…