2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Doktorun dozları ayarlamış durumuna göre. Benim doktorum maalesef hiçbir degisiklik yapmadı bütün transferlerimde sadece günde üç tane ağızdan estrofem o kadar. Çok kızmıştım o dönem değişiklik yapmıyor diye
Evet rahimin gelişimine göre aksiyon alıyorlar. Ben doktoruma ve ekibe güveniyorum, sadece ince be hasar görmüş rahimlere güvenemiyorum :)

Canım o atılanı ilacın kabuğu gibi düşün, vücut emmeyip atıyor. Ben ilaçtan sonra hiç uzanmıyorum, o uzanma konusu daha çok mantar fitillerinde geçerli. Onlar o kadar derinde olmuyor çünkü
Canım çok teşekkür ederim. Hastanenin ilaçların kullanımı ile ilgili verdikleri kağıtta yarım saat istirahat edin yazıyordu. O yüzden yerimden kalkmamaya çalışıyordum. Yoksa çalıştığım için uzanamıyorum zaten. Sadece yerimde oturup kalkmamaya çalışıyordum :)

Gürgan Klinikte tedaviye başladım Ankara'da. Bir problem bulamadılar sebepsiz infertilite. Şimdi sadece kan sonucumda insülin direnci yüksek çıktı. Doktor çok yüksek olmadığını sadece düşüğe sebep olabileceği için önlem almamız gerektiği için ilaca başlattı.
Şeker tahlilini tedaviye başlamadan önce yaptılar değil mi

Şeker tahlilini tedaviye başlamadan önce yaptılar değil mi
Daha önce verdiğim kan sonuçlarına baktılar ve hemen gonal-f kullanmaya başladım. Aynı gün kan verdim bütün değerlerim yine normal çıktı. İnsülin sonucu çıkana kadar iğnelere devam ettim ve ediyorum da. Yani tedaviye başlanmıştı.

5 Mart'ta transferim oldu bugün 9.gun beta hcg 7.77 çıktı yükselir mi aceba iki gün sonra tekrar kan vereceğim. Benim gibi erken beta HCG yaptıran var mı herkes erken diyor ama doktorum istedi

X