2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hepımız öyle ınankı Yıllarca negatıf gorduk bu sefer pozitifleri goruruz ınsaAllah mubarek ramazan ayında

Merhaba herkese. Şu an yumurta büyütme aşamasındayız. 7 gün kadar gonalf kullandım. Dün E2 değerim 1160’tı. Bugün tekrar bakıldı, 1116’ya gerilemiş. Bu benim üçüncü denemem. Hiç böyle bir şey başıma gelmemişti. Sizin bir bilginiz var mı bu konuda? E2 yükselmesi gerekirken neden düşer?

Arkdaşlar herkese merhaba, rahim inceliği sorunu ile karşı karşıya olup, pozitif sonuçlar almış arkadaşlarımız var mı?

Arkdaşlar herkese merhaba, rahim inceliği sorunu ile karşı karşıya olup, pozitif sonuçlar almış arkadaşlarımız var mı?
Benim şuan için pozitif. Rahim kürtajdan dolayı yapışmıştı sonrasında incelik oldu. Son kontrolümde 7.8 di doktor transfer için yeterli 7 yi gecmesi dedi. Bir hafta sonrasında transfer oldum o bir haftada her gün taze nar suyu içtim canım. Transferde kalınlık kaç olmuştu bilmiyorum tabi

Benzer bir hikaye benimki de, ben de ne yazık ki erken rahim açılması ile 15. Hafta bir kaybım var sonrasında ki küretaj maalesef bu durumu oluşturdu. Benim de transfer öncesi 7.2 idi ama transfer günü net ne oldu bilinmiyor. Bu rahim inceliği çok üzücü bir süreç.

Bu arada tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin keyfini çıkarın ilk denemeniz miydi?

Ne zaman transfer olmuştun? Doktor yeterli görmese transfer etmezdi canım içini ferah tut. Üç çizgi görüntüsü önemli diyorlar senin öyleymiş demek ki. Evet benim en korktuğum şeydi üstüme çektim. İki kürtaj olunca kaçınılmaz oldu benimki

Bu arada tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin keyfini çıkarın ilk denemeniz miydi?
Çok teşekkür ederim inşallah daha ilk testi verdim bakalım artacak mı henüz rahatlamış değilim yok üçüncü deneme. İki de aşılama var. Ama benim incelik ikinci transferimde tuttu kaybettim ondan sonra başladı oncekilerde incelik yoktu. Nasip işte

Hoşgeldın canım.
Senın ılk neden negatıf oldu söyledımı ıkıncıde nasıl bı tedavı uyguladı
Yok hiç bir sebebi yokken negatif olduğunu söylediler 2.de sadece fitil verdi fitil kullanıyorum progestan ilkinde iğneler estrofem coraspirin büssürüydü inşallah bu sefer olur

Canımm sonucun çıkmadı mı. İnşallah kanda da pozitiftir güzel haberini bekliyorumm

Benim 3 çizgi çol net olmasa da oluştu ve pazartesi transfer oldu. İlk denemem önceki doğal yoldan olmuştu. Seninki de yükselicek iyi enerji verelim öyle düşünelim öyle olsun.

Doktor görmüştür çizgiyi için rahat olsun canım. Estrofem dozlarin nasıldı?
kızla estrofemi saati saatine uymak önemliymiş aslında biliyorum hem hemşire söylemişti hemde verdikleri çizelge yazıyordu ama herzamanki saatine uymazsan farklı saatler de kullanırlar cizgilerde dalgalanam oluyormuş galiba öyle biyerde okumuştum bilgisi olan varmı ben bazen yarım saat falan geç aldığım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…