2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kız senin perilerde az değil zabanaaan ne zaman gittin verdin öğrendin :) maşallah barekallah rabbim tamamına erdirsin <3
Ayy çok güldüm Başkasına söylediklerimizi ah bi kendimize uygulayabilsek
Sabah 8 de eşimi işe uğurladım. Arkasından ben kapıdan çıktım
Sabah kalabalık olmuyor ve sonuç hızlı çıkıyor diye damladım hemen Amiiiin cümlemize inşallah canım benim

Arkadaşlarr sonucu bellı olanlarrr nasılsınız

Benim bugün 8. Gunum akşam test yapcam galiba,dayanamıyorum. Adet olacakmışım gibi belirtilerim var korkuyorum

Pozitifleri gorunce ben de test yapsam mi
Benim bugün 8. Gunum akşam test yapcam galiba,dayanamıyorum. Adet olacakmışım gibi belirtilerim var korkuyorum
Ayni sey aklimdan geciyor. 5.gun embriyosu, bugun benim de 6.gunum. Erken gebelik testi yapacagim sanırım. Ama olasi cikacak sonuçlari gogusleyebilecegimi hissettigim zaman sanirim.

Pozitif sonuclari gorunce ay bende mi yapsam diyorum testi.

Simdi test yapmasam, belirsizlikle yasarim.
Test yapsam olumlu ciksa, sevinirim.
Test yapsam olumsuz ciksa, uzulurum ama kanda test gunumu beklerim.

Bu ihtimalleri dusunup yapmak istiyorum sanirim. Ama esime soylemem galiba yapacagimi. Izin vermez cunku.

sen yaparsan yarın bende yaparım hahah kendime ortak arıyorum benimde 5.gün embiriyosu transfer günü dahil 5. günüm :)

Aynı düşünceler içinde ben de dönüp duruyorum eşim asla kabul etmiyordu evde test yapmayı ama dün akşam bi istedi gibi o da tranferimin 6. Günü vertigo atağı geçirdim bütün gün hastanedeydim ama ilacımı kullanamadım malesef hamile olma ihtimaline karşı, kan testi yapmadılar çok erken diye. Neyse ki bu kez hızlı düzeldim bugün iyiyim, eşim biraz da hamile değilsem ilacımı kullanayım diye ikna oldu gibi

Ben pazartesi kan vermiştim 246 çıkmıştı bugün yine verdim 200 çıktı çok üzüldüm galiba kimyasal gebelik geçiriyorum bilgim de yok siz böyle bir durumla karşılaştınız mı
Çok uzuldum. Dr degilim ama bildigim kadariyla degerin gun ve gun yukselmesi gerekiyor. Bir mucize olur da yukselir belki diyecegim ama... Allah yardimcin olsun.

Ben pazartesi kan vermiştim 246 çıkmıştı bugün yine verdim 200 çıktı çok üzüldüm galiba kimyasal gebelik geçiriyorum bilgim de yok siz böyle bir durumla karşılaştınız mı
Canım benim çok üzgünüm daha önce yaşamadım ben kalp atışlarında kaybettim. Lekelenme vs var mı? Aynı hastanede mi verdin kanı belki laboratuvardan kaynaklidir

Lekelenmem hiç olmadı aynı hastanede verdim tutunamadı galiba
Kacinci denemen? Kac tane konuldu? Anlatsana belki iyi gelir. Aklima su geldi, 2 tane konduysa ve belki 1 i tutundu ama 2.si turunmaya calisirken olmadi, o degeri dusuruyordur. Tibben mumkun mu yazdıklarım bilemem ama geldi işte aklıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…