2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızla estrofemi saati saatine uymak önemliymiş aslında biliyorum hem hemşire söylemişti hemde verdikleri çizelge yazıyordu ama herzamanki saatine uymazsan farklı saatler de kullanırlar cizgilerde dalgalanam oluyormuş galiba öyle biyerde okumuştum bilgisi olan varmı ben bazen yarım saat falan geç aldığım oldu :KK43:
Ya ben biraz kötü örneğim hiç uyamadim saatelere 2 saat de oynadı ama sen dikkat et saatlere canım. benim hemşire saat önemli değil doz önemli dedi. Mesela sabahları geç uyanıyorum ben bazen 11 de içtim bazen 1 de sabahki dozu hala da düzen olusturamadim. Yarım saatten bı şey olmaz canım

Ya ben biraz kötü örneğim hiç uyamadim saatelere 2 saat de oynadı ama sen dikkat et saatlere canım. benim hemşire saat önemli değil doz önemli dedi. Mesela sabahları geç uyanıyorum ben bazen 11 de içtim bazen 1 de sabahki dozu hala da düzen olusturamadim. Yarım saatten bı şey olmaz canım
amannnnn Allah ol dedimi oluyor işte bizde varya didikledikçe didikliyorum . ben an itibariyle salıyorum arkadaşlar :)

Merhaba arkadaşlar, bir şey sormak istiyorum. Her gün tuvalete çıkıyorum ama çok kuruluk oluyor. Aferdersiniz ıkınmıyorum ama canım yanıyor. Bu bebeğin tutunmasını engeller mi acaba. Bilgisi olan var mı

Estrofem saatlerime bende dikkat edemiyorum. Çünkü doktorum sabah aç karnına 2 akşam aç karnına 2 şekilde yazıp saat vermemişti. Açıkcası sabah fitil için 8 de uyanıyorum. Hemen arkasından geri uyuyorum😃 9:30 gibi de estrofem atıyorum. Akşam da 18:30-19:00 arası 2 tane atıyorum yemekten önce

Estrofem saatlerime bende dikkat edemiyorum. Çünkü doktorum sabah aç karnına 2 akşam aç karnına 2 şekilde yazıp saat vermemişti. Açıkcası sabah fitil için 8 de uyanıyorum. Hemen arkasından geri uyuyorum😃 9:30 gibi de estrofem atıyorum. Akşam da 18:30-19:00 arası 2 tane atıyorum yemekten önce
Aaa benim estrofemler tok karnına keske aç karnına olsa saatlere uyardım ama tok karnına asla uyamadim günü gününe tutmadı hiç

Merhaba arkadaşlar, cumartesi transferim olacak. Bir sürü ilaç kullanıyorum. Ama fitil bende çok soru işareti uyandırıyor. Sabah, öğle, akşam 2 şer adet toplam 6 tana fitil kullanıyorum. Fitili yerleştirdikten sonra yarım saat yerimden kalkmıyorum. Fakat her seferinde iç çamaşırımda ilaç oluyor. Fitili kullandıktan sonra ki saatler özellikle yoğun oluyor. Acaba ben yerleştirmeyi mi beceremiyorum. Yoksa böyle olması normal mi?

İnşallah hepimiz için çok güzel sonuçlar olsun. Günde 6 tane ağızdan, 3 tane vajen ve 3 tane tebokan. Bir de climara fort bant. Senin nasıl!
Doktorun dozları ayarlamış durumuna göre. Benim doktorum maalesef hiçbir degisiklik yapmadı bütün transferlerimde sadece günde üç tane ağızdan estrofem o kadar. Çok kızmıştım o dönem değişiklik yapmıyor diye

Merhaba arkadaşlar, cumartesi transferim olacak. Bir sürü ilaç kullanıyorum. Ama fitil bende çok soru işareti uyandırıyor. Sabah, öğle, akşam 2 şer adet toplam 6 tana fitil kullanıyorum. Fitili yerleştirdikten sonra yarım saat yerimden kalkmıyorum. Fakat her seferinde iç çamaşırımda ilaç oluyor. Fitili kullandıktan sonra ki saatler özellikle yoğun oluyor. Acaba ben yerleştirmeyi mi beceremiyorum. Yoksa böyle olması normal mi?
Öncelikle transferin hayırlı olsun canım sımsıkı tutunsun bebeğin🌸
Fitil konusunda hepimiz aynı durumdayız. Hiç endişe etme. Vajina alması gerekeni alıp gerisini geri gönderiyor. Yani dışarı geri gelmesi sana fayda sağlamadığı anlamına gelmiyor fitilin olayı bu🌸 itebildiğin kadar ileri it. Sonrasında yarım saat falan yatmana hiç gerek yok🍀

Öncelikle transferin hayırlı olsun canım sımsıkı tutunsun bebeğin🌸
Fitil konusunda hepimiz aynı durumdayız. Hiç endişe etme. Vajina alması gerekeni alıp gerisini geri gönderiyor. Yani dışarı geri gelmesi sana fayda sağlamadığı anlamına gelmiyor fitilin olayı bu🌸 itebildiğin kadar ileri it. Sonrasında yarım saat falan yatmana hiç gerek yok🍀
Çok teşekkür ederim canım :)

Canım o atılanı ilacın kabuğu gibi düşün, vücut emmeyip atıyor. Ben ilaçtan sonra hiç uzanmıyorum, o uzanma konusu daha çok mantar fitillerinde geçerli. Onlar o kadar derinde olmuyor çünkü

X