2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de aynı şeyi yaptım canım iyi ki de sakladım. Öncekini biliyorlardı kaybettim herkesin saçma teselli cümleleri benden daha kötü durumda olanları örnek vermeleri. Sonra da acımı anlamamalariyla bogustum. Bilip de hassas davranmayanlara çok kiriliyorum en azından şimdi bilmiyorlar suçlamıyorum patavatsizliklari. Sana çok içten dua ediyorum canım inşallah pozitif haberini yazacaksın beraber hamilelik süreçlerimizi konusucaz. Aileden birinin olmasına gerek yok biz buradayız, bizi de en iyi biz anlarız canım

Yaaaa canımsin zaten duygusala baglamistim aglaticaksin beni iyiki varsınız inşallah canım hatta dogurursak bebislerimizi belki ilerde buluşur sarılır aglasir gulusuruz

Yaaaa canımsin zaten duygusala baglamistim aglaticaksin beni iyiki varsınız inşallah canım hatta dogurursak bebislerimizi belki ilerde buluşur sarılır aglasir gulusuruz
Buna o kadar ihtiyacım var ki... Çevremde benzer durumda olan kimse yok beni anlamıyorlar o yüzden. İnşallah canım bir gün nasip olsun acı hatiralari gülerek konuşalım mutluluktan ağlayalım artık Yarın 9 ay sonra kavuşmak üzere bebegini alıp gel

Beni de eklermisin tabloya yaş 33 ilk denemem 2 adet 5. Gün embriyosu 14 Mart transfer olacak

Seni okadar çok iyi anlıyorum ki herkes kolay çocuk sahibi olamıyor malesef bizi anlamalarını beklemiyorum zaten biz bebeğimizin kokusunu duyabilmek için çok çaba sarf etmemiz gerekiyor buna da şükür yaşıyoruz umut her zaman vardır

Hayırlı geceler hanımlar benim bu akşam adetim geldi Cuma kan vereceğim ama hiç umudum kalmadı
Kullandığımız ilaçlardan adet olamayız diye biliyordum benim ilk transferim 12. Gün negatifdi Dr ilaçları bırak dedi bıraktiktan birkaç gün sonra adet oldum senin test gününe de daha varmış nasıl adet oldun acaba belki sadece lekedir Dr ile görüş en doğrusunu o bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…