2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kız senin adını etiket yapamadım bir türlü benide listeye ekle okadar hamile kaldım düşük yaptım hiç listeye yazdirmadim kendimi umudum yoktu bu sefer içimde bir heycan olucak gibi benide ekle bebislerimle 😁
Yaş 32
2. Tüp bebek
5. Gün 2 adet embriyo
Transfer tarihi 13.03
Başka ne yazsam ki
Herkese bol bol pozitiflik mutluluk b
Bebek bezi
Bebek kusmugu
Bol uykusuz geceler
Minik eller
Şapşal bakışlar diliyorum
Azıcık güldürmek istedim sizi pozitif düşünelim pozitif olsun 💃💃💃💃

Kullandığımız ilaçlardan adet olamayız diye biliyordum benim ilk transferim 12. Gün negatifdi Dr ilaçları bırak dedi bıraktiktan birkaç gün sonra adet oldum senin test gününe de daha varmış nasıl adet oldun acaba belki sadece lekedir Dr ile görüş en doğrusunu o bilir 😔😔
Adet günüm dü zaten transferim de 4 Mart ta olmuştu sabah baş ağrısıyla uyandım sonra belim ağırmaya başladı ve kanama başladı keşke lekelenme olsa normal adetim geliyor yarın ağrıyacam doktorumu bakalım ne diyecek ama ilkinde de böyle olmuştu ama o kimyasal hamilelik ti inşallah bu sefer de öyle olmaz 🤲😢

Nerde tedavi görüyorsunuz problem nedir sizde
Gürgan Klinikte tedaviye başladım Ankara'da. Bir problem bulamadılar sebepsiz infertilite. Şimdi sadece kan sonucumda insülin direnci yüksek çıktı. Doktor çok yüksek olmadığını sadece düşüğe sebep olabileceği için önlem almamız gerektiği için ilaca başlattı.

İnşallah neşemmm inşallah bana da uğurlu gelir ama hiç belirtim yok hissiyatımda yok bomboşum sanki
Hiç öyle düşünme bende senin gibiydim sonra birden belirti olmaya başladı mesela bende hiç lekelenme olmadı, göğüs hassasiyeti de olmadı hala da yok, nadiren çok hafif kasık ağrım oluyodu o da her zaman değil, sonra 6. Gün gece tuvalete cıkmaya başladım çok sık, mide bulantım ara ara oldu. Bi de koku hassasiyetim kuaföre gittim orda saç boyası yapıyorlardı fena ve keskin geldi boya kokusu çıktım hemen. Bir de son 2 gündür el ve ayaklarım birden buz kesiyor üşüyor . Yani ilk 4-5gün pek bisi anlamadım. Sonra bu dediklerim ufak ufak başladı

arkadaşlar ben de hala birşey hissetmiyorum ve hiçbir belirti yok sadece transfer olalı cumartesi dahil bugun 5. gün ilk 3 gün az denecek kadar sürüntü şeklinde leke oluyordu çamaşırda . başkada bişey görmedim yaşamadım . Endişe perilerim geldi

arkadaşlar ben de hala birşey hissetmiyorum ve hiçbir belirti yok sadece transfer olalı cumartesi dahil bugun 5. gün ilk 3 gün az denecek kadar sürüntü şeklinde leke oluyordu çamaşırda . başkada bişey görmedim yaşamadım . Endişe perilerim geldi
Kızlar belirti aramayın🌸
Bakın 12. Günüme girdim hala belirtim yok. Çok minik arada sızılar giriyor o kadar. Lütfen panik yapıp kendinizi strese sokmayın🥰 Belirtiler kişiden kişiye değişiyor. 🌸

O periler pozitif görünce de geçmiyor. Benim de belirtiler silindi diye endişe perilerim tepemde.🥴 İlk 5 gün hicbi şey yoktu bende de canım. Sonrasında da bir gün belirti oldu bitti. Şuan hicbi sey yok endişe etme dicem ama elinde değil biliyorumm insallah pozitif olacak❤️🤲🏻

Kızlar belirti aramayın🌸
Bakın 12. Günüme girdim hala belirtim yok. Çok minik arada sızılar giriyor o kadar. Lütfen panik yapıp kendinizi strese sokmayın🥰 Belirtiler kişiden kişiye değişiyor. 🌸
aslında biliyorum farkındayım ama periler rahat bırakmıyor :) bugün işe başladım mevcut durumu unutup baya rutine dönmüşüm farkında olmadan inşallah sıkıntı olmaz

Kız senin adını etiket yapamadım bir türlü benide listeye ekle okadar hamile kaldım düşük yaptım hiç listeye yazdirmadim kendimi umudum yoktu bu sefer içimde bir heycan olucak gibi benide ekle bebislerimle 😁
Yaş 32
2. Tüp bebek
5. Gün 2 adet embriyo
Transfer tarihi 13.03
Başka ne yazsam ki
Herkese bol bol pozitiflik mutluluk b
Bebek bezi
Bebek kusmugu
Bol uykusuz geceler
Minik eller
Şapşal bakışlar diliyorum
Azıcık güldürmek istedim sizi pozitif düşünelim pozitif olsun 💃💃💃💃
Eklıyorummmmm♥️♥️

aslında biliyorum farkındayım ama periler rahat bırakmıyor :) bugün işe başladım mevcut durumu unutup baya rutine dönmüşüm farkında olmadan inşallah sıkıntı olmaz
Ben süreci evde geçirdim. Ama hasta gibi yatmadım. Eşimden kaçabildiğim kadar hareketliydim evde😃 Yemek yaptım, lavaboları ovdum mesela. Kendimi çok yormadan yapabildiğim herşeyi yaptım🌸 şunu diyeceğim, çalışman evde olmaktan çok çok çok daha iyi inan bana. Kafan dağılacak 🍀 Herşey yolunda gidicek inşallah. Bolca su içmeye devam🥰

Canım doktor cuma günü kan ver ve bana ilet sonra arayacağım seni demişti. Ama tabiki ben bugün bile verdim kanı🤣🥰 12. Gün 337.7 çıktı değerim🥰 Bakalım cuma günü sonuca göre doktor ne diyecek🍀 sende vericek misin bugün kan?
Kız senin perilerde az değil zabanaaan ne zaman gittin verdin öğrendin :) maşallah barekallah rabbim tamamına erdirsin <3

Canım doktor cuma günü kan ver ve bana ilet sonra arayacağım seni demişti. Ama tabiki ben bugün bile verdim kanı🤣🥰 12. Gün 337.7 çıktı değerim🥰 Bakalım cuma günü sonuca göre doktor ne diyecek🍀 sende vericek misin bugün kan?
Ay çok güzel çıkmış maşallah😍 yok benim ikinci test yarın 🥰 dua et bana da artsın inşallah 🤲🏻🥹

X