2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Tabi olabilir. Sen bence doktorunu dinle canım. İmarım test günümde pozitifi görürsün

Canım 5. Gun evde gebelik testi için cokk erken , hiç takılıp strese girme
Oyle mi derseniz, suan tamamen moralim gitti. Anlayamadigim bir akınti oldu rengi sari mı yesil mi cozemedim hani adet oncesi gibi ondan dolayi zaten yapmistim erken gebelik testini. Acikcasi olumsuz diye dusunuyorum Cokk uzuldumm

Oyle mi derseniz, suan tamamen moralim gitti. Anlayamadigim bir akınti oldu rengi sari mı yesil mi cozemedim hani adet oncesi gibi ondan dolayi zaten yapmistim erken gebelik testini. Acikcasi olumsuz diye dusunuyorum Cokk uzuldumm
Aynı durumu bende yaşadım bugün malesef

Ben de 5. Gunumdeyim, pazartesi mi transfer oldunuz, bence kan testi için bile cok erken , kaldı ki evde yapılan testler için kesinlikle cokkk erken , hiç canınızı sıkmayın, insallah pozitifi görürüz hep birlikte

Canım senin de mi 10 haziran 5. Gün çift embriyo transferiydi benim de aynı bu kez yapmayacağım ben evde test dayanacağım kan vereceğim direkt geçen transfer tutmadı hiç. Çok erken bence 5. Gün de strese sokma kendini inşallah Rabbim nasip eder güzel haberler almamızı

Benim kızımda 5.gun erken gebelik testi negatif gelmişti, aynı gün kan vermiştim 18 gelmişti. Kaset testte çıkmaması normal.

Evet evet, 10 haziran 5.gun cift embriyo transferi oldum. InsAllah oyledir, moraliniz icin tesekkur ederim. Aminn aminn tesekkur ederim moral verdiginiz icin.

Benim kızımda 5.gun erken gebelik testi negatif gelmişti, aynı gün kan vermiştim 18 gelmişti. Kaset testte çıkmaması norm

Evet pazartesi transferim oldu. Aminn InsAllah insAllah hep birlikte gorelim. tesekkur ederim destekleriniz icin

Benim kızımda 5.gun erken gebelik testi negatif gelmişti, aynı gün kan vermiştim 18 gelmişti. Kaset testte çıkmaması norm

Evet pazartesi transferim oldu. Aminn InsAllah insAllah hep birlikte gorelim. tesekkur ederim desteklerini
Benim kızımda 5.gun erken gebelik testi negatif gelmişti, aynı gün kan vermiştim 18 gelmişti. Kaset
Boyle soyleyince siz umitleniyorum, moralim biraz da olsa yerine geldi, tesekkur ederim moral verdiginiz icin.

Hepinize ayri ayri tesekkur ederim, tecrube ve bilgilerinizi paylasip moral verdiginiz icin suan kendimi biraz daha iyi hissediyorum

Canım ama ben regle ilaçlarımı kullanmadan olamıyorum kendi kendime nasıl adet olduki normal adette olamıyorum bende onu anlamadım normal adet bile olsam benim bu kadar fazla ve ağrılı geçmez en fazla 1 gün ikinci güne kalmaz ama bu kaç gün oldu zaten emriyo tutmadığı 2 hafta oldu bişey anlamadım bende hiç böyle bişey yaşamadım doktoruma sorduğumda rahim temizleniyor kanla atıyor dedi ilaca başla dedi ama eğer adet olsam bu kadar da olmaz ki sancım ağrım aralıksız geçmiyor kaç gündür regle olabilir mi eminde değilim nasıl bir ağrı ki bu mahvetti beni baya kötüyüm ya

Merhaba kızlar cuma günü yumurta toplanmıştı bugün aradılar 3 tanesi döllenmiş dediler 3 gün takip edeceklermiş sizce sorun çıkar mı çok endişeleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…