2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet canım çatlatma iğnesi olduysan içinde beta hcg var o iğnenin haliyle sonucu pozitif çıkartıyor
Ama inanki o iğneyi vurulmuş olmak bazen daha iyi
Yoksa benim gibi 4. Günden başlıyorsun test yapmaya kafayı yemeye 😀😀
Sende durumlar ne canım☺️ agrın sancın bısı var mı

Sende durumlar ne canım☺️ agrın sancın bısı var mı
Valla canım bel ağrım var sürekli o kadar sürekli ki alıştım artık yokmuş gibi davraniyorum
Bir de rahim de sanki adet olacakmışım gibi kramplar oluyor bazen
Ama o sürekli degil
Başka da bir sorunum yok şükür bunları da hiç takmıyorum kafama 😀

Ben de ilk kez duydum özel değilse ne şikayetiniz vardı acaba bir de.
Aslında bir şikayetim yoktu transfer günü bütün ilaçlarımı açikladilar. Günde 8 fitil verdi 🤦🏼‍♀️. 11 Haziran transferdi 15 Haziran'da gel kan tahlili yapalım dediler. Progestana bakicaklarmis. Daha öncede aynı yerde tüp bebek yaptırdım taze transferdi aslında o yüzden böyle bir şey yaptırmadım.

Bende senın gibi korkup dr aramıstım hıc sorun degıl dedı. Zaten bır sure sonra ıcerde fıtıl bırıkıyor devamlı attıgın ıcın
Fİtilden kalanlar geliyo hep ama sarımsı küçük ve biraz katı olması korkuttu. Teşekkür ederim rahatlattın biraz sabahtandır aklımdaydı.🌸

Aslında bir şikayetim yoktu transfer günü bütün ilaçlarımı açikladilar. Günde 8 fitil verdi 🤦🏼‍♀️. 11 Haziran transferdi 15 Haziran'da gel kan tahlili yapalım dediler. Progestana bakicaklarmis. Daha öncede aynı yerde tüp bebek yaptırdım taze transferdi aslında o yüzden böyle bir şey yaptırmadım.
8 tane fitil mi 🥲 Allah yardımcımız olsun her anı zor bu sürecin gerçekten ya. Belki önlem amaçlıdır içinizi ferah tutun geç kalmaktansa erken bakıp önlem almak en iyisi

Net rakam vermediler hatta çok açıklama bile yapılmadı hemen reçeteyi gondermisler aradılar. Sadece promester iğne 10 gün boyunca her gün 1 defa kalçadan vurulacak dedi hemşire bu kadar. Sonra ben araştırdım. Progesteron hormonu düşük olduğunda uygulaniyormuş.
E nabızdan baksaydınız keşke bende çok tedirgin oldum 😞

E nabızdan baksaydınız keşke bende çok tedirgin oldum 😞
E nabız da cikmiyo malesef 😒 Ama tedirgin olcak bir şey yok. Bu sefer daha soğukkanlıyım. İlk negatifte çok zorlanmıştım çok ağlamıştım çok bağlanmıştım karnımı sevip konuşuyodum durmadan falan bu sefer daha temkinli yaklaşıyorum. En iyisini rabbim bilir. Biz elimizden geleni yapalım da...

E nabız da cikmiyo malesef 😒 Ama tedirgin olcak bir şey yok. Bu sefer daha soğukkanlıyım. İlk negatifte çok zorlanmıştım çok ağlamıştım çok bağlanmıştım karnımı sevip konuşuyodum durmadan falan bu sefer daha temkinli yaklaşıyorum. En iyisini rabbim bilir. Biz elimizden geleni yapalım da...
Benimde 2. Transferim ilkini kaybettim bilinmeyen sebepten kalbi durdu 😞 zor kendime geldim. Rabbim yardımcımız olsun bizimle olsun bebeklerimiz sağlıkla ilerlesin🤲

Merhaba hanımlar benim yumurta dollenmedi malesef o yüzden de transfer olmadı. Ve böylece tüp bebek serüvenim bitti. Transfer sonrası negatifi görmeye alışmıştım ama bu ilk defa başıma geldi. Dr um bu durumu yaş ve sigara kullanmama bağladı. Çok üzgünüm. Umarım sizler güzel güzel haberler alırsınız
Belki bu ay böyledir bi başka ayda böyle olmayacaktır bnde 42 yaşındayım adenomiyazis diye bir illetle uğraşıyorum bu ay olmazsa sonraki ay diyip geçmek lazim

Kızlarrr ben kan vermiştim sonucum 1.20 çıktı normal test günüm 18 Haziran doktorum ilaçlara devam etmemi ve gününde tekrar kan vermemi söyledii böyle bişey başına gelen yada duyduğunuz bildiğiniz bişey var mı sizce geç tutunma olabilir mi beta yükselir mi

Canim benim doktorumda 2 gün dinlen sonrasinda cokta yatağa bagliymis gibi yatmana gerek yok dedi hafif hafif yuruyusler yap kan akisi cok onemli dedi
Evde gezinme yürüme gibi mi yani yemek yaoma ev temizleme gibi isler yok değil mi ağır kaldırmak eğilmek uzanmak yok bize

Net rakam vermediler hatta çok açıklama bile yapılmadı hemen reçeteyi gondermisler aradılar. Sadece promester iğne 10 gün boyunca her gün 1 defa kalçadan vurulacak dedi hemşire bu kadar. Sonra ben araştırdım. Progesteron hormonu düşük olduğunda uygulaniyormuş.
Bu iğneyi hastaneler yapıyor mu acaba

Hanımlar bugun degisik bir akintim oldu rengini anlamdiramadigim erken gebelik testi aldim hemen 5.gunum bugun ve malesef negatif cikti. Benim herhalde olmadi :KK43:

X