2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Selam canım bu geçici bir durum mu kanama olması normal mi ilacimla alakalı değil çünkü 21 gün kullanıyorum ondan sonra adetim geliyor benim o yüzden şaşırdım sanırım transferden sonra olumsuz olunca böyle oldu rahim temizlemesi oluyor emriyo atımı doktorum da öyle demişti

Evet bende günde 3 ltye yakin su iciyorum kabizlik icin duphalac diye bi surup var onuda yazmislardi ama ben almadim doktorunuza sorma imkanınız varsa bi sorun isterseniz
Banada aynı ilacı yazdı dr 2 kere kullandım bıraz wcye cıkabıldım kayısı kefır probıyotık yogurt ne yedıysem faydalı olmdı en son lavman verdı bebeklere yapılanmıs ama surupla gelınce yapmadım

Normal regl kanaman canım tutmayan embriyo düşecek rahim temizlenecek benim ilk transferimde ufak bir gebelik hormonu cıkmıstı reglimde biraz pıhtılıydı böyle karşılaşırsan korkma sakın en kısa zamanda kavuşacaksın inşallah

Aa bilmiyorum valla ben ilk gunler baktim kabiz olucam boyle tam olmadim ama afedersin hafif ikiniyor gibiydim hemen bu dediklerimi yedim rahatladim kabizlik hissi gitti ama tabi dediginiz gibi herkesede faydası olmuyor

Evet bende günde 3 ltye yakin su iciyorum kabizlik icin duphalac diye bi surup var onuda yazmislardi ama ben almadim doktorunuza sorma imkanınız varsa bi sorun isterseniz

Kayısı kuru olandan tüketin bana çok iyi geliyor

Daha önceki denemelerde hiç olmamıştı
Pozitif olan denemede bile olmamıştım
Ama İlaçlar farklıydı tabi

C
Canım bu konuda hiçbir bilgim yok doktorun ne diyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…