2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Amin inşallah bir belirti arıyor insan bende de kasık agrısı tutunma kanaması olmayınca bısı hıssedemeyınce cok uzuluyorum sonu güzel olsun inş

Benim 7.günde koyu kahve siyahimsi lekelenmem oldu panik oldum doktora sordum ,tutunmanin belirtisi dedi.Dun de testim pozitif çıktı.Insallah değerlerim de yükselirse çok mutlu olacağım. Hiç belirti olmayanlar da oluyor bir arkadaşım hiç belirti yaşamadı o da gebe kaldı. Herkeste belirti olacak diye bir şey yok.Mesela hiçbir neden yokken öksürmeye başladım.o da gebeliğe bağlı östrojen fazlaligindanmis. Herkes farklı olur.insallah siz de pozitif görür bir sonraki aşamaya geçersiniz doğana kadar endişeler bitmeyeceğini benziyor :)

Tebrik ederim şimdiden var gibi görünüyor. Sanırım daha yeni o yüzden silik. Kan tahlilini verirsen kesinleşir. inşallah güzel haber duyarsın.

Opudan sonra ilk adetiniz mi doktora gittiniz mi

Benimki, 2-3 gün boyunca, tuvalette peçeteye leke şeklinde koyu kahve olarak geldi. Günde birkaç kere. Tüm gün de değil. Yerleşme kanamasıysa bu tabi tam bilmiyorum. Ama ben ilkinde de pozitif aldım böyle birşey olmamıştı. Bu üçüncü bunda oldu.

Her yolu denedim başka hangi yol var bilmiyorum toparlarım bir iki gune
Kizlar sanırım emriyo rahimde temizleniyor 7 Haziran'da olumsuz oldu Sonrasında ben ilacımı kullandım adet ilacımı 4 gün aldım sadece fakat kanamam var adet oldum galiba bunu yaşayan var mı olumsuz sonuç aldıktan sonra adet olmam imkansız normal şartta rahim temizlemesi mi oluyor yaşayan varsa bilgi verebilir mi

Kızlar günaydın bende bugün 2. Kan testimi verdim ilki 98.97
284.07 çıktı
28 haziran kontrol çağırdı
Maşallah bayram hediyeniz gelmiş bile
Allahim sag salim kucağına almak nasip etsin inşallah
Kolay bir hamilelik diliyorum
Tekrar hayırlı olsun
28 Haziran da keseyi görürsün inşallah
Sonra gelsin kalp atışı

Benim olumsuz transferimde test vermeye gittiğim gün adetim başladı. 22 hazirana kadar bekle ve doktorunu bilgilendir bence belki farklı bir tedavi yöntemi yapabilir.

Selam canım takip ediyordum seni geçmiş olsun, benim de böyle olmuştu bir kaç güne regl başlamıştı ilaç kullanırken regl olmuyoruz bırakınca hemen kanamam başladı iki negatifimde de ilkinde 2 gün sonra diğerinde 8-10 gün sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…