2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

benim doktor da en az 30-35 gün rahim dinlendirme tavsiye etti.imkan varsa bence böylesi daha iyi hem kendimize gelmiş oluruz.
Merhaba benimde dondurulup genetiğe giden embriyolarım vardı. Bugün estorfem e başladım ve haziran başı bayramdan önce transfer planlanıyor
merhabalar özellikle mi belirtiyorsunuz bunu genetiğe gitsinler diye, yoksa hep tüp bebek doktoru genetiğe bakıyor mu

Korkma kuzum uyuyorsun zaten. Benim çok az regl ağrısı gibi olmuştu oda geçti hemen hayırlısı olsun adım adım yaklaşıyorsun sende

Yaa hadi hayırlısı olsun hiç korkma hafif anestezi altında yapılıyor işlem zaten uyanınca biraz ağrın oluyor ağrı kesici ile 1kac saatte ağrın kesiliyor zaten bol bol yumoşların olsun inşallah

Merhabalar bende transfer ıcın bekliyorum geçen ay embrıyolarım genetıge gıttı. Şükür 3 tane sağlam geldi. Adet olmam gerekırdı 28. Gün adet olurum bugün 30. Günüm olmadım stres yaptım herhalde
Eğer yarın olmazsam sanırım hazıran sonuna kalacak. Çünkü transfer tam Bayramın ılk gününe denk gelecek.

Rabbim kolaylaştırsin sağlıcakla kucağınıza alin inşaallah

merhabalar özellikle mi belirtiyorsunuz bunu genetiğe gitsinler diye, yoksa hep tüp bebek doktoru genetiğe bakıyor mu
Merhaba hayır özellikle belirtmedim. Ama tekrarlayan negatif alımları varsa bunu öneriyor doktorlar. benim 2 tane tutmamıştı. sonrasında genetik e gönderildi o yüzden bekleme olmuştu

Merhabalar hanımlar bende haziran adetiyle tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyorum hayırlısıyla inşallah tedavi öncesi yumurta kalitesi için vitamin neler kullandınız

Merhaba tüp bebek raporlu mu yapıyorsunuz

Transfer hazırlığında hangi ilaçları veriyorlar

Transfer hazırlığında hangi ilaçları veriyorlar
Estrofem, coraspin, ve vitaminler ayın 10 unda estrofem 3 e cıkacak. 15. Gidicem progestan kanı ve rahim kalınlığıma bakılacak. Sonuc güzelse sanırım progestan iğne fitil falan yazılacak. 1 hafta iicnde de transfer günüm olur sanırım. 22 haziranda olur diye tahmin ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…