2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de riskli gebeler grubuna dahil olduğum için uçağa binmemi istemiyor.
İlk kontrolüm 6+4 deydi 2.si 8. Haftada 3. Sü için 12. Haftada gel direkt ultrason değerlendirmesi yapacağız dedi. Aynı hafta genetik test de yaptırqcağım.
8+4 de kanamam olmuştu o günden sonra olmadı bir daha şükür. Progestan fitili koyunca arada ufak kahverengi lekelenme dışımda bir sorunum yok.
Mide bulantım geri geldi, göğüslerim hassas böyle olduğu için her şey yolundadır diyorum.
Haftaya bazı kan testleri yaptırmak için devlet hastanesinden randevu aldım belki gidince bir ultrasona da girerim yoksa dayanamicam 3 hafta beklemeye 😂🙈

7+4 tüm o zaman. Benim baştan beri belirtim olmadı pek. Şu an fazla oturunca belim ağrıyor. Acıkınca midem bulanır gibi oluyor sadece normalde mide bulantısı kusma hiç olmadı. Ağır geçirmiyorum ama ilerde ne olur bilmem tabi. Bu aralar goguslerimde dolgunluk artıyor sanki.
Hmm tabi herkesin gebeligi farkli

Risk yok aslında bebek cok iyi kalp atısı iyi dedi. Yolculuk riskli olabilir dedi. Bebek aslinda olması gerektiği haftada ama işte 1 hafta kücük falan dedi kafamı karıstırdı
O nasil oluyo kiz hem olmasi gerektigi haftada hem 1 hafta kucuk 🤷 doktorlarda valla endiselendirmek icin mi konusuyor bazen bilmiyorum ki

Ay evet canim ya oyleymis doktoruma sordumda ben 1 haftadir enfeksiyonla uğraştığım icin artik herseyi oraya baglamaya başladım korkuyorum bebegim icin endiseleniyorum enfeksiyon cok yuksek degil ama yinede insan korkuyor 🙏 teşekkür ederim yanıtın icin .
Haklısın canım ,ne demek hepimiz burda birbirimize yardımcı oluyoruz.. bol bol su içmeye devam et.. Hamilelikte vücut kendisi de uretiyormus enfeksiyonu o yüzden sık sık bakılıyormuş.

O nasil oluyo kiz hem olmasi gerektigi haftada hem 1 hafta kucuk 🤷 doktorlarda valla endiselendirmek icin mi konusuyor bazen bilmiyorum ki
Bilmiyorum inan ki adet tarihine göre olması gerekeni diyor. Diyorum ki dondurılmıs embriyo tramsfer tarihim önemli olan diyorum. Kadın diyor 1 hafta kücük daha 1,5 aylık falan içime sinmedi yani doktorun konusma tarzı. Aslında kadın aşırı tatlı sempatik cok samimi ama işte böyle hani ne biliyim bilgi bakımından beni tatmin etmedi. Fmf var dedim sen nasıl hamile kaldın falan dedi ee tüp bebek ya işte dedim. Tutması bile zordu falan dedi

Bilmiyorum inan ki adet tarihine göre olması gerekeni diyor. Diyorum ki dondurılmıs embriyo tramsfer tarihim önemli olan diyorum. Kadın diyor 1 hafta kücük daha 1,5 aylık falan içime sinmedi yani doktorun konusma tarzı. Aslında kadın aşırı tatlı sempatik cok samimi ama işte böyle hani ne biliyim bilgi bakımından beni tatmin etmedi. Fmf var dedim sen nasıl hamile kaldın falan dedi ee tüp bebek ya işte dedim. Tutması bile zordu falan dedi

Sen kayseriyemi geliyorsun muayene icin ? Benim adet tarihimde 20 mayisti doktor 26 mayisi baz al dedi öyle sikintili bisi gibi demedi ama

Kızlar dün keseyi gördüm. Şimdi kasıklarımda kramp vardı kahverengi lekelenmem oldu. Aranızda olan var mı

Kızlar dün keseyi gördüm. Şimdi kasıklarımda kramp vardı kahverengi lekelenmem oldu. Aranızda olan var mı
Bende keseyi gördükten 5 gün sonra lekelenmem oldu, yerleşmeden dolayı olabilir. Doktoruna bildir tedbir amaçlı genelde progestan iğneyi ikiye cikariyolar.

Merhabalar bos gebelik yasayip kurtaj olan varmi yada kurtaj olmadan gebeligi nasil sonlandirabiliriz bu durumu yasayan varmı

Merhabalar bos gebelik yasayip kurtaj olan varmi yada kurtaj olmadan gebeligi nasil sonlandirabiliriz bu durumu yasayan varmım
Merhaba. Ben geçen sene yaşamıştım maalesef. Dr unuz sizi duruma göre yönlendirecektir. Benim kesem büyümüştü kendi düşmez dedi kürtaj oldum bide rahim içi temizlensin diye hap vermişti ara ara kanama yaşayarak çok şükür atlattım. Bazı durumlarda sadece hapla da düşürebiliyorlarmış. Ama dediğim gibi Dr unuz durum değerlendirmesi yapacaktır. Kürtajdan korkmayın inanın çok basit bir işlem bende çok korkuyordum sonrasında çok ferahladım. Üzüntü, belirsizlikler falan derken psikolojik olarak çok rahatlamıştım. İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun

X