2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aynen kuzum bakalım heyecanlıyım , her asaması stres , saglıkla gelsin bebişlerimiz 🌸🙏
Aynen öyle canım, benim kalp atışı için 11 Temmuz doktor günüm ama yarın devlette kadın doğuma gideceğim orda da kaydım olsun diye, yoksa acil bir durumda bakmıyorlarmış sanırım🥹 hem de görmüş olurum tekrardan..

6 haf
Hayir canim 6 haftalik degilim 5+4 ben haftami biliyorumda benden sonra transfer olanlarin haftasi nasil benden onde onu anlamadim
Canım cihaza hekime göre degişir bence ya, sonucta onlar da tam bilmiyor, soyledikleri ortalama rakamlar, bence bikac gun yanılma payı olur tabiki, endişelenme 🥰🩷

Kızlar ben 3 gündür progestanı yanlıs kullanıyorum. Bana yeni recetede dex yazmıslar 25 mg lık. Aynı kalcadan vuruldu. Vuran hemşire göbekten dedi hayır kalcadan diyorlar dedim. Ertesi gün ilac hemsiresine yazdım göbektense 2 kalcadansa 1 dedi. Dün vuran hemsire yine bu önemli ilac dozu falan sen bunu bi sor dedi. Bugün yine yazdım dex kalcadan vurulmaz yanlıs yaptırıyorsunuz dediler. Bi sorun olur mu? Ben stres yapmak istemiyorum kendimi murlu etmeye calısıyorum ama hergün başka birsey cıkıyor

Cevap verildi mi bilmiyorum ama ben de söyleyeyim gönlünüz rahat etsin, progestan dex hem subkutan hem intramuskuler yapılır. Hemşire bilmiyordu muhtemelen. Kalçadan yapıldığında da yüzde yüz etkili. Hiç üzülmeyin rahat olun😊 gönlünüz rahat etmezse özelden diplomamı yollayabilirim. Aksini söyleyen doktorunuz bile olsa inanmayın 😅

Benim 3. Gün donmuş embriyo transferinden 12. Gün beta hcg 317 çıktı ama doktor tekrar test istemedi. Direk 1 hafta sonra keseyi görmek için çağırdı. Tekrar test yaptırmak gerekir mi?

X