2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Cunku kasa yapılan daha etkili canim plasenta olusana kadar biraz iğneli geçecek surecimiz 😁
Ben bi ilk haftalarda böyle göğsümde sıkışma gibi yaşadım anlık bişeydi ama doktorum onu duyunca hemen oksapar başladı bana ta 6 haftalıkken 5 aylık oldum daha 2 gün önceki muaynede bıraktırdı vallahi göbek attım ya iğneden kurtulunca 😂😂

Bende 27 Haziran transfer olanlardanım ilk tüp bebek ve 5.gun 4aa dondurulmuş embriyo bugün 7.gun ve hiç bişi hissetmiyorum ,sadece 5.gun acayip bı adet ağrısı çektim oldum olacam gb olmadım sanki ilaçlar engelledi onlar olmazsa sökülecek gbydi çok üzülüyorum tutmadimi diye😔
Benim 7. Gün testim böyle idi betam 30 çıkmıştı elinizde varsa yapın mutlaka çıkıyor ben 4. Günde yaptığımda hafif silikle başladım her gün yaptım koyulaşma takip ettim ☺️

Eklentiler

• 3D6AA359-9F09-434A-AA77-05A8B0A74404.jpeg
    3D6AA359-9F09-434A-AA77-05A8B0A74404.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 16
Ben transferden önce progestanı kalçadan vurdurmuştum sonrasında 8 haftada kanamam oldu promestere başladı doktorum ilk 2 günde bir yaptırıyodum sonralarda 3 günde bire sonralarda 4 günde bire çıkartıp bıraktırdı sanırım ben 12 haftaya kadar kullandım ama kanamam olmasaydı onu da kullanmazdım
Anladım sağol canım. Promaster 50mg. 2 adet tek enjektörle Gün aşırı yapılıyor bana. Yani 100mg. 10. Haftaya kadar devam dedi. Hayırlısı bakalım

Benim 7. Gün testim böyle idi betam 30 çıkmıştı elinizde varsa yapın mutlaka çıkıyor ben 4. Günde yaptığımda hafif silikle başladım her gün yaptım koyulaşma takip ettim ☺️hayirli olsun datlri

Benim 7. Gün testim böyle idi betam 30 çıkmıştı elinizde varsa yapın mutlaka çıkıyor ben 4. Günde yaptığımda hafif silikle başladım her gün yaptım koyulaşma takip ettim ☺️
Hayırlı olsun darısı başımıza belirtileriniz nelerdi adet ağrısı gb cektinizmi sizde

X