2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Cevap verildi mi bilmiyorum ama ben de söyleyeyim gönlünüz rahat etsin, progestan dex hem subkutan hem intramuskuler yapılır. Hemşire bilmiyordu muhtemelen. Kalçadan yapıldığında da yüzde yüz etkili. Hiç üzülmeyin rahat olun😊 gönlünüz rahat etmezse özelden diplomamı yollayabilirim. Aksini söyleyen doktorunuz bile olsa inanmayın 😅
Dozu düşük yapılmış oldu sadece 3 gündür bugün tekrar 50 lik aldık onu yaptırcam. Teşekkür ederim cevabınız icin

Kızlar progestani günde 4 kullanıyorum. Tek tek yapıp yarım saat uzanmak zor oluyir.
2+2 kullanan var mi ?

Canım bişey dicem ben 5+5te kese için gittim daha kese vardı. Kalp atışı için 10 gün sonra duyarız demişti. Son adetin ne zaman
Bende 5 hafta kese gördüm 6 hafta kalp atışı duydum. Benim reglim farklı oldu lucrin iğne kullandım sonrası adet olmadım iğneden 12 gün sonra kanamam oldum mayıs 12 diyebilirm iğne sonrası kanama

Bende 5 hafta kese gördüm 6 hafta kalp atışı duydum. Benim reglim farklı oldu lucrin iğne kullandım sonrası adet olmadım iğneden 12 gün sonra kanamam oldum mayıs 12 diyebilirm iğne sonrası kanama
Peki karından mi baktı vajinal mi baktı.

Ben bi ilk haftalarda böyle göğsümde sıkışma gibi yaşadım anlık bişeydi ama doktorum onu duyunca hemen oksapar başladı bana ta 6 haftalıkken 5 aylık oldum daha 2 gün önceki muaynede bıraktırdı vallahi göbek attım ya iğneden kurtulunca 😂😂
Ayy canim çok sevindim inan bende senin gibi ilaçları bıraktığım zaman geçmek istiyorum göbeğimin her yer istisnasız mor sarı, kalcam da delik deşik 😟🧿

Benim 7. Gün testim böyle idi betam 30 çıkmıştı elinizde varsa yapın mutlaka çıkıyor ben 4. Günde yaptığımda hafif silikle başladım her gün yaptım koyulaşma takip ettim ☺️
Canin bende 6.gun basladim coook silik sonradan yavaş koyulasti ben bir şey soracağım 5.haftada kese görmeye gittik 1 temmuzda 10 gün sonra gel dediler bu arada yolk sac oluşmuş, 10.gunde kalp atışı duyulur dimi bebek görülür dimi göremeyiz ters bisi olur diye korkuyorum 🥺 kendi sürecinden bahseder misin?

X