2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aynen başka şehirden gidicem ben paket icinde sanıyordum. Hiç gitmeme gerek yok hem o kadar yol parası hem muayene birde ben yurtdısından geldiğim icin türkiye sigortam yok. Herşey 2 katı bana
Zaten sgk kapsamiyorki hicbirseyi 🤷 bulunduğun sehir daha iyi ozaman canim ne zaman senin kese muayenesi

Canım o bekleyis surecini inan herkes yuregi agzinda bekliyor 🤷 ona yapilacak birsey yok malesef nekadar takmayalim stres olmasin desekte insan dusunmeden edemiyor 😊 olsun sonu güzel olsunda o gunleri hemen unutuyorsun 😻💜💜
İnşallah inşallah benimki de çabucak geçer ve test günü gelir umarım 🥲🙏🏻

Bir daha olursa gitcez eşim sıcak bakmadi canim dualarınıza talibim inşallah yerleşme kanamasidir 🤲🥺
İnşallah yüreğini ferah et. Umarım bir daha olmaz sağlıcakla büyür minnoş 🙏🏻

Aa sen cok erken ogrenmissinn :)) haftaya gorursun inşallah keseyi valla oda bekle bekle bitmiyor bana 10 gun 10 sene gibi geldi 😆😆
Aynen zaman hiç geçmiyor. Testi verdik pozitif çıktı önemli olan keseyle kalp atışı. Bu işin her adımı ayrı stres. Sevinemiyorumda keseyi falan görmeden. Aşırı sancımda var korkuyorum kanama olacak diye sanki oldu gibi oluyor bakıyorum kan değil. Kafayı yemeden inşallah kalp atışını duyarım. 😄 çok erken benim için. Pazartesinden itibaren ilk kez öğrenmisim gibi normal seyrinde ilerlemeye baslıycam.

Kalcadan ignemi yaptık şimdi durdu tekrar olursa acile gideceğiz teşekkürler canim dediğin gibi yaptım şimdi uzanıyorum uzanarak yemeğimi yedim mecbur inşallah bir daha olmaz😟🥺
Canım zaten gitsen de zaten bu iğneyi yapacaklar tedbir amaçlı. Başka bir müdahale yapmazlar. Ama için rahatlasın diye gidebilirdin. Umarım her şey yolundadır 🙏

Canım zaten gitsen de zaten bu iğneyi yapacaklar tedbir amaçlı. Başka bir müdahale yapmazlar. Ama için rahatlasın diye gidebilirdin. Umarım her şey yolundadır 🙏
Tam da zamanı gelmişti ben progesteron u kalcadan iğne olarak alıyorum şimdimi sadece uzanıyorum artık hareketlerine dikkat ediyorum 🤲🥺

Aynen zaman hiç geçmiyor. Testi verdik pozitif çıktı önemli olan keseyle kalp atışı. Bu işin her adımı ayrı stres. Sevinemiyorumda keseyi falan görmeden. Aşırı sancımda var korkuyorum kanama olacak diye sanki oldu gibi oluyor bakıyorum kan değil. Kafayı yemeden inşallah kalp atışını duyarım. 😄 çok erken benim için. Pazartesinden itibaren ilk kez öğrenmisim gibi normal seyrinde ilerlemeye baslıycam.
😆 Valla basarabilirsen bunu helal olsun dusunmeden duramiyorum ben

Kızlar 14 haziranda transfer oldum tuttu . Kese ne zaman görünür acaba? bugün 15. Günüm .
Bu arada ne midem bulanıyor ne ağrım var . Sadece karnım şiş sert biraz fazla yürürsem anca o zaman ağrım oluyor . Sizde de belirtisiz mi gebeliğiniz
Benimde suan bir belirtim yok canim sadece göğüslerim cok sis ve dokunulmuyor hassasiyeti artiyor sanki ama transferden oncede hassastim normal sanirim böyle

X