2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar 14 haziranda transfer oldum tuttu . Kese ne zaman görünür acaba? bugün 15. Günüm .
Bu arada ne midem bulanıyor ne ağrım var . Sadece karnım şiş sert biraz fazla yürürsem anca o zaman ağrım oluyor . Sizde de belirtisiz mi gebeliğiniz
Ben ilk muayneye 6 haftalıkken gittim ultrasonda 5+6 çıktı yani 1 gün eksik çıktı o da olur dedi doktor kese için ayrı kalp atışı için ayrı çağırıyo kimi biz bekledik bayağı öğrendikten sonra ikisini de birlikte gördük çok
Şükür

Aynen zaman hiç geçmiyor. Testi verdik pozitif çıktı önemli olan keseyle kalp atışı. Bu işin her adımı ayrı stres. Sevinemiyorumda keseyi falan görmeden. Aşırı sancımda var korkuyorum kanama olacak diye sanki oldu gibi oluyor bakıyorum kan değil. Kafayı yemeden inşallah kalp atışını duyarım. 😄 çok erken benim için. Pazartesinden itibaren ilk kez öğrenmisim gibi normal seyrinde ilerlemeye baslıycam.
Şu an ben 5 aylık oldum bugün adet ağrım var gibi aynı ağrım oldu sonradan aklıma geldi adet programına baktım hamile olmasaydım pazartesi adet olacakmışım aynı hamilelikte de oluyor demişlerdi belirtiler gerçekten oluyor sivilceleniyorum belim ağırıyo bugün kasıklarım biraz fazla ağırdı nerdeyse doktora yazacaktım ama uzanınca geçti şu an sizde olan ağrılar ondan bile olabilir endişe etmeyin ❤️

Ben ilk muayneye 6 haftalıkken gittim ultrasonda 5+6 çıktı yani 1 gün eksik çıktı o da olur dedi doktor kese için ayrı kalp atışı için ayrı çağırıyo kimi biz bekledik bayağı öğrendikten sonra ikisini de birlikte gördük çok
Şükür
6 haftalıkken duymuş oldun kalp atışını 🥰 bize de nasip olsun inşallahhh

Birkaç gündür eşimin çevreci olası geldi gerçekten kullandığım tüm ilaç flakon enjektorleri ayrı poşette biriktirdi tıbbı atığa atacağım diye, bugün de eve temizlik geldi ve gelen bayan ilaçlarımı da çöp diye herseyimi çöpe atmış tabi biz bunu 1 saat önce farkettık Progestan ampul kan sulandırıcı iğne herseyim

Birkaç gündür eşimin çevreci olası geldi gerçekten kullandığım tüm ilaç flakon enjektorleri ayrı poşette biriktirdi tıbbı atığa atacağım diye, bugün de eve temizlik geldi ve gelen bayan ilaçlarımı da çöp diye herseyimi çöpe atmış tabi biz bunu 1 saat önce farkettık Progestan ampul kan sulandırıcı iğne herseyim
Sormadan mı atmış bu ne sorumsuzluk ayy çıldırırdım

Ben 4.günden beri test yaptım hepsini saklıyorum 15 test yapmışım toplamda kaç kez kan verdim belkide 7-8 kez çok heycan yapmıştım 😂
Oooo baya test yapmışsın 😃😃 ben de 5. Gün evde yaptım daha sonra kan verdim 7. Gün 2 gün de bir yaptım 12. Günüme kadar . 16 günüm oldu şu an itibariyle , yarın yapsam mı bilmiyorum:) daha önce kaybım olduğu için endişe ediyorum aslında değerim düşer diye

Ek ilaç kullanıyorsanız erken yapılan kan testi bir nebze olsun betayı çıkarır 10günden önce test vermeyin demişti doktorum. Bence ne kan ne idrar erken yapmayın. Olumlu çıkan sonuca da sevinilmez ki zaten o şüphe olur içinde

Şu an ben 5 aylık oldum bugün adet ağrım var gibi aynı ağrım oldu sonradan aklıma geldi adet programına baktım hamile olmasaydım pazartesi adet olacakmışım aynı hamilelikte de oluyor demişlerdi belirtiler gerçekten oluyor sivilceleniyorum belim ağırıyo bugün kasıklarım biraz fazla ağırdı nerdeyse doktora yazacaktım ama uzanınca geçti şu an sizde olan ağrılar ondan bile olabilir endişe etmeyin ❤️
Hiç böyle düşünmemiştim teşekkür ederim. Benimde adet günüm 2 gün önceydi. Bacaklarım uyuşur çok sancım olur. Aynısı oluyor bacaklarım kasıklarım falan. Evladınızı sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız inşallah❤️ Rabbim bizede göstersin hayırlısıyla bebşimizin 5 aylık olduğu günleri, doğum yaptığımız günleri

Bana da öyle dediler ama kaset test baksam mı çok kararsızım
Benim bildiğim çatlatma iğnesi yapılırsa beta yükseliyor. Başka ilaclar yapar mı hiç söylemediler. 6 kere aşılama 1 çatlatma iğnesi serüvenim var. Şimdi yazılanları görünce son testim vardı onuda yaptım. Çok şükür düne göre daha koyu. 8. Günüm bugün

Hiç böyle düşünmemiştim teşekkür ederim. Benimde adet günüm 2 gün önceydi. Bacaklarım uyuşur çok sancım olur. Aynısı oluyor bacaklarım kasıklarım falan. Evladınızı sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız inşallah❤️ Rabbim bizede göstersin hayırlısıyla bebşimizin 5 aylık olduğu günleri, doğum yaptığımız günleri
Amin inşallah hepimize göstersin ❤️

X