2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba kızlar ben de bu yola girmek üzereyim ama fiyatlar konusunda bi bilgim yok üniversite hastanelerinde ve özellerde ne kadar tutuyor tüp bebek masrafları yardımcı olur musunuz ?
Canım çider diye bir dernek var Instagramdan arastir istersen anlasmali oldugu hastaneler icin ilk randevunu ordan aldiriyorsun bana 4 bin tl indirim uygulanmisti dernek aracılığıyla gittigim icin bi bak istersen sende belki faydasi olur

Merhaba herkese ben 6 Haziran'da transfer oldum 2 emriyo konuldu 10. Gün pozitif gördüm beta 56.5 2gun sonra tekrarla dedi doktorum 151 beta doktorum artış güzel dedi 15 gün sonra ultrosanla bakabiliriz dedi. Şimdi bekliyorum pazartesi gidicem doktora çok merak ediyorum inşallah sağlıklı ilerliyordur. 19 Mayıs son âdet tarihime göre şuan 5+4 haftalık oluyor benimle aynı haftada olan var mı ? Keseyi ve kalp atışını görmek nasip olur inşallah tabiki kucaginiza almak sağlıkla🥰
Benimde 10 haziran çift embriyo transferi yapıldı pazartesi için kese randevum var 🥰 son adet tarihimiz aynı sağlıklı haberler alalım inşallah 🤲🏻 10. Gün bende 131 ile pozitif görmüştüm

Merhaba herkese ben 6 Haziran'da transfer oldum 2 emriyo konuldu 10. Gün pozitif gördüm beta 56.5 2gun sonra tekrarla dedi doktorum 151 beta doktorum artış güzel dedi 15 gün sonra ultrosanla bakabiliriz dedi. Şimdi bekliyorum pazartesi gidicem doktora çok merak ediyorum inşallah sağlıklı ilerliyordur. 19 Mayıs son âdet tarihime göre şuan 5+4 haftalık oluyor benimle aynı haftada olan var mı ? Keseyi ve kalp atışını görmek nasip olur inşallah tabiki kucaginiza almak sağlıkla🥰
merhaba canım ben 7 haziran transfer oldum son adetim 13 mayıs rahim hazırlığı uzadı biraz benim, transfer tarihine göre bende 5+4 üm inşallah, 11.gün 54, 2 gün sonra 101 3. test kendim verdim 287 olmuştu, 2 embriyo transfer edildi, 1 temmuzda kese görmeye gideceğim, herbirimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah🥰 🙏🧿

Selam kızlar 14haziran transfer tahlili. 11.gün Salı test yapmıştım. Dr cuma günü gelirsin belki kese de görülür dedi Erken değil mi? Bir de kabızlık problemim var çok fena . Gece uyandırıyor ter boşalıyor resmen . Ne yapsam
Benim de 12 Haziran transferdi, doktorum cumartesi kese görürsün dedi ama ben randevu bulamadığım için pazartesiye aldım. Kalp atışı gözükmez ama kese gözükür yüksek ihtimalle ☺️

merhaba canım ben 7 haziran transfer oldum son adetim 13 mayıs rahim hazırlığı uzadı biraz benim, transfer tarihine göre bende 5+4 üm inşallah, 11.gün 54, 2 gün sonra 101 3. test kendim verdim 287 olmuştu, 2 embriyo transfer edildi, 1 temmuzda kese görmeye gideceğim, herbirimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah🥰 🙏🧿
Hepimiz 1 temmuzda gideceğiz herhalde kese görmeye, siz benden öncesiniz ama inşallah benim de görülür🥹♥️

Kaçıncı gün embriyosu

Valla bende hic bilmedigim icin soruyorum 😆 ilk gebeliğim ne olacak ne bitecek hicbir bilgim yok 😆
Benim transferim de 12 Haziran'da oldu bugün cagircakti beni karından belki görünmez vajinal de baktırmak istemiyorum dersen pazartesiye erteleyelim dedi ben de pazartesiye erteledim randevumu 😊

Benim transferim de 12 Haziran'da oldu bugün cagircakti beni karından belki görünmez vajinal de baktırmak istemiyorum dersen pazartesiye erteleyelim dedi ben de pazartesiye erteledim randevumu 😊
Yaa oylemi ben pazartesi gidicem de acaba vajinal mi bakar ultrason mu her iki ihtimalede hazirlikli olayim ozaman

Canım senin belirtilerin devam ediyormu hala yoksa kesildimi ?
Kesildi canım , suan ilacların şişliği var, göğüslerde falan. Ama bazen ara ara nadir de olsa kasıgıma agrı gelip gidiyor, özellikle ayakta fazla durunca kasıgıma agrı geliyor korkup hemen uzanıyorum. Sen de var mı belirti

X