2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Selam kızlar 14haziran transfer tahlili. 11.gün Salı test yapmıştım. Dr cuma günü gelirsin belki kese de görülür dedi Erken değil mi? Bir de kabızlık problemim var çok fena . Gece uyandırıyor ter boşalıyor resmen . Ne yapsam
cok gecmis olsun. Ben doktoruma sormutum kabizlik icin bir surup onerdi iyi geldi. Belki size de onerir

Kızlar acil bir sorum var dondurulmuş transfer öncesi hazırlıkta doğum kontrol hapı kullandınız mı
Merhaba,
Benim ohss'den dolayi donduruldu. Toplanan ay regl oldum reglimin 2.gunu gittim dogum kontrol hapi verdi doktorum. Sonra regl olunca yine2. Gun gittim. Benim transferim sonradan 2 ay gecikti ama haziranda olabildim. Dogum kontrol hapindan degildi ama

Teşekkür ederim. İnşallah dediğin gibi olur 🙏🏼🙏🏼 herkes yapınca burda 6. Gün bende bi gaza geldim. Ama dediğin doğru daha çok stres oldum
Ay 6. Gun negatif ciktiysa endislenmeyin. Benim doktorum ozellikle test yapma demisti ama 9.gun yaptim. Benden birkac gun once bir hastasi 6.gun erken gebelik testi yapms negatf cikinca ilaclarini filan birakmis uzulmus. Tarihi gelince de kan vermeye gitmis sonuc pozitif. 6 cok erken olabiliyor

Masallah az kalmis darisi bizlere inşallah o gunleri gorelim 😊 igneleri 12. Haftaya kadar mi kullandiniz peki sonrasında bi igne ilac bisi kullandinizmi
Ben Progestan dex 2 defa
Kan sulandırıcı 1 defa
Estrofem 3 defa
kortizon 1 defa
Corasprin bir defa ikizdi gebelik 5. Haftada biri düşünce bıraktım bunu bidaha h kullanmadım

Bunlar 3. Aya kadar şıan günde 1defa Protestan fitil
1 defa kan sulandırıcı iğne kullanıyorum sadece

Merhaba herkese ben 6 Haziran'da transfer oldum 2 emriyo konuldu 10. Gün pozitif gördüm beta 56.5 2gun sonra tekrarla dedi doktorum 151 beta doktorum artış güzel dedi 15 gün sonra ultrosanla bakabiliriz dedi. Şimdi bekliyorum pazartesi gidicem doktora çok merak ediyorum inşallah sağlıklı ilerliyordur. 19 Mayıs son âdet tarihime göre şuan 5+4 haftalık oluyor benimle aynı haftada olan var mı ? Keseyi ve kalp atışını görmek nasip olur inşallah tabiki kucaginiza almak sağlıkla🥰

Merhaba,
Benim ohss'den dolayi donduruldu. Toplanan ay regl oldum reglimin 2.gunu gittim dogum kontrol hapi verdi doktorum. Sonra regl olunca yine2. Gun gittim. Benim transferim sonradan 2 ay gecikti ama haziranda olabildim. Dogum kontrol hapindan degildi ama
Bende aynı süreci yaşıyorum şu an yumurtalarım donduruldu adet oldum 2.gün gittim bu gün doğum kontrol hapı verdi. Önce doğal siklusta yapalım dedi sonra ilaçlıya geçtik çünkü regl gecikebilir ya da yumurta olmazsa o ay erteleniyormuş transfer

Hanimlar dun 2. Transferimi oldum 2. Deneme oldugu icin coraspirin kan sulandirici igne ve bagisik engelleyici ilac aliyorum gunde 4 adet.. transfer onceside biraz usutmustum balgam sokuculer geip ilaclari falan kullandim. Suan midem yemek borum felaket su bile icince assagi inmiyor. Yanma var. Ne yapmami tavsiye edersiniz gaviscon falan icebilirmiyim acaba...
Canım gabiscon hamileyken kullanılıyor. Ben kullanıyordum hamileyken. Ama şu an kullanabilir misin emin değilim

rahim dinlendirmede doğum kontrol hapı kullandınız mı? Bir de glifor verdi doktor kilo vermem için
Ben kullandım ilk transferim negatif oldu ilaçları kestim adet gördüm 1.günü doğum kontrol hapı başladım 21 gün kullandım bıraktım 5gün sonra söküldü adet gördüm 2.transfer hazırlığına adet 2.günü başladım

Ben kullandım ilk transferim negatif oldu ilaçları kestim adet gördüm 1.günü doğum kontrol hapı başladım 21 gün kullandım bıraktım 5gün sonra söküldü adet gördüm 2.transfer hazırlığına adet 2.günü başladım
Pcos var bende düzenli adet göremiyorum adet zamanında gelsin diye ben kendim kullanmak istedim doktoruma sordum kullanabilirsin sorun olmaz dedi

Merhaba kızlar ben de bu yola girmek üzereyim ama fiyatlar konusunda bi bilgim yok üniversite hastanelerinde ve özellerde ne kadar tutuyor tüp bebek masrafları yardımcı olur musunuz ?
Gideceğiniz özel hastanenin SGK anlasmasi varsa fiyat düşüyor rapor çıkarmanız gerekiyor. Raporunda belirli şartları var çıkması için. Şartları karşılıyorsunuz rapor çıkıyor anlaşması olan özel hastaneye gidip veriyorsunuz. Üniversite hastanelerinin fiyatları hakkında bilgim yok. Rapor çıkmazsa ozellerde ortalama 100 bin civarı tutuyor. Oluşan embriyo sayısına göre veya labaratuvarda ne kullanılacak mesela piezo embriyo detoksu embriyo yapıştırıcı pgt vs ona göre fiyat artabiliyor

X