2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kesildi canım , suan ilacların şişliği var, göğüslerde falan. Ama bazen ara ara nadir de olsa kasıgıma agrı gelip gidiyor, özellikle ayakta fazla durunca kasıgıma agrı geliyor korkup hemen uzanıyorum. Sen de var mı belirti
Bende tam olarak seninle ayni durumdayim gogus hassasiyetim devam siskinlik devam onun haricinde adet agrilarim hafifledi cok nadiren gelip gidiyor pazartesiye kadar catliycam sanirim

Arkadaşlar selamlar güzel anne adayları, bende 2 tane denemeden negatif almıştım geçen yıl ve bu ocak ayında denemiştik buralarda da yazmıştım baya da üzüldüm ve şuan atlattım sanırım ☺️. Kötü anılarımı beynimden silme gibi bi özelliğim aktif olduğu için sürece nerden başlıyorduk bende şuan hiç yok. Önümüzdeki hafta regl olcam transfer işin regl 2. Günü gitmem yeterli oluyomuydu acaba dr da yazdım ama😬 süreci aktif olan arkadaşlar bi dönüş yapabilir mi çok tşkler 🪼🪸💋

Arkadaşlar selamlar güzel anne adayları, bende 2 tane denemeden negatif almıştım geçen yıl ve bu ocak ayında denemiştik buralarda da yazmıştım baya da üzüldüm ve şuan atlattım sanırım ☺️. Kötü anılarımı beynimden silme gibi bi özelliğim aktif olduğu için sürece nerden başlıyorduk bende şuan hiç yok. Önümüzdeki hafta regl olcam transfer işin regl 2. Günü gitmem yeterli oluyomuydu acaba dr da yazdım ama😬 süreci aktif olan arkadaşlar bi dönüş yapabilir mi çok tşkler 🪼🪸💋
Evet canım 2. Günü git.
Sürecin hayırla sonuclansin

Kızlar birsey sorucam. Arada kasıklarıma keskin bi ağrı giriyor birde afedersiniz ama idrarırım geldiğini anlamıyorum. Yatıyorum veya oturuyorum ya ayağa kalktığım anda hafif akıntı hissediyorum adet olmusum gibi.

X