2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba herkese ben 6 Haziran'da transfer oldum 2 emriyo konuldu 10. Gün pozitif gördüm beta 56.5 2gun sonra tekrarla dedi doktorum 151 beta doktorum artış güzel dedi 15 gün sonra ultrosanla bakabiliriz dedi. Şimdi bekliyorum pazartesi gidicem doktora çok merak ediyorum inşallah sağlıklı ilerliyordur. 19 Mayıs son âdet tarihime göre şuan 5+4 haftalık oluyor benimle aynı haftada olan var mı ? Keseyi ve kalp atışını görmek nasip olur inşallah tabiki kucaginiza almak sağlıkla🥰
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah ikisi de tutmuş mu

Merhaba herkese ben 6 Haziran'da transfer oldum 2 emriyo konuldu 10. Gün pozitif gördüm beta 56.5 2gun sonra tekrarla dedi doktorum 151 beta doktorum artış güzel dedi 15 gün sonra ultrosanla bakabiliriz dedi. Şimdi bekliyorum pazartesi gidicem doktora çok merak ediyorum inşallah sağlıklı ilerliyordur. 19 Mayıs son âdet tarihime göre şuan 5+4 haftalık oluyor benimle aynı haftada olan var mı ? Keseyi ve kalp atışını görmek nasip olur inşallah tabiki kucaginiza almak sağlıkla🥰
Öncesinde hiç test yapmışmıydınız erken gebelik testi gibi

Selam kızlar 14haziran transfer tahlili. 11.gün Salı test yapmıştım. Dr cuma günü gelirsin belki kese de görülür dedi Erken değil mi? Bir de kabızlık problemim var çok fena . Gece uyandırıyor ter boşalıyor resmen . Ne yapsam
Doktorum duphalac diye bi surup yazmisti ben kullanmadim ama sakincasi yok demekki bi doktorunuza danışın isterseniz belki yazar

Ben Progestan dex 2 defa
Kan sulandırıcı 1 defa
Estrofem 3 defa
kortizon 1 defa
Corasprin bir defa ikizdi gebelik 5. Haftada biri düşünce bıraktım bunu bidaha h kullanmadım

Bunlar 3. Aya kadar şıan günde 1defa Protestan fitil
1 defa kan sulandırıcı iğne kullanıyorum sadece
Hmm anladim teşekkürler 🙏 rabbim kolay bir dogum nasip etsin yavrunuzu saglikla kucaginiza alin inşallah 💜

X