2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

sanırım transferin 10. günü 4 haftalık oluyor, ben de 12 haziran olarak internete yazdığımda 4+4 çıkıyor
6 haziranda transfer oldum. Bir yerde 5+3 görünüyor, bir yerde 6+0. Blastokist(5. Gün embriyosu) transferi olduk biz. O yüzden son adet tarihi baz alınıyor diye biliyordum.

Perşembe gününe doktordan randevu aldım. Eğer 5+3 ise kalp atışını duyamayabiliriz.

Benim son adet tarihim 10 Mayıs, transferim biraz geç oldu o yüzden son adet tarihi sayarsam çok büyük olur sanırım benim de 5. Gün iki üç farklı site de 4+4 gösteriyor.. bende bilemiyorum ki sağlık ocağı da sordu hangi günü baz alalım diye doktorumla görüşünce haber vereyim dedim

Ben de 5 temmuzda kendi doktoruma gideceğim. Artık orada netleşir karışık bir konuymuş.

Ben 20 Haziranda yumurta toplattım doktorum regl olana kadar her şeyi yasakladı denize gitmek, spor , ilişki vs hepsi yasak sizinde böyle miydi süreciniz ?

İki saatlik bir yolculuk yaptım ondan olmuş mudur acaba
Çok sarsmadiysa etkilemez.. ben cumartesi günü 2 saatten fazla git gel yollarda vakit gecirdimm hem de toplu taşımayla. akşamında kasıklarım çok ağrıyordu. Ondan sonra kisitlicam dedim hareketlerimi fazlası yoruyor diye o kadar.

Merhaba kızlar ,yarın normalde test günüydü Daynamadım bugün kan testi verdim . Beta 451 şimdi öğrendim hala inanamıyorum . Elim ayağım titriyor .Tüm isteyenlere en yakın zamanda yaşatsın. Benim 2. Denememdi. 2 adet yerleştirilmişti. Çok şaşkınım gerçekten .ilkinde rapor aldım dinlendim. Bu sefer neredeyse kendime unutturacak kdar dolaşmalı tatile gittik 20bin 30 bin adım attım bazı gün. Gezmekten aşırı yoruldum. Ama kafam çok rahattı böylece kimseye de söylememiştik zaten . Sevincimi sizinle de paylaşmak istedim

Canım hayırlı ugurlu olsun saglıkla gelsin bebişlerimiz

Maşallah Rabbim kucagina almayı da nasip etsinnn

Ben 20 Haziranda yumurta toplattım doktorum regl olana kadar her şeyi yasakladı denize gitmek, spor , ilişki vs hepsi yasak sizinde böyle miydi süreciniz ?
İlişki yasağı zaten koyuyorlar canım. Ağır kaldırmak ağır iş yapmak yasak olduğu ğçin sporu yasaklamıştır. Ama her gün yatmak süreklli uzanmakta kan akışını yavaşlattığı için önerilmiyor. Günlük hayatına geri dönebilirsin dedi benim doktorum

Canım sanırım gebelik kimyasala dönmüş olabilir. Çünkü değerlerin düşmeden sürekli 2 katı artması gerekiyor. 2 tane kimyasal yaşadım ordan biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…