2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım hayırlı olsun çok sevindim, benim de aynı senin gibi 2. transferimdi ben de ilkinde dinlendim bunda normal hayatıma devam ettim demek ki dinlenmekle bir alakası yokmuş.. sağlıkla ilerlesin inşallahh insan inanmakta güçlük çekiyor

Transferi olmamış ama sanırım daha sadece yumurta toplatmış.. bana doktorum transferden sonra bile ilişki yasağı koymadı ama biz yine de cesaret edemedik o kadar uğraşınca. Bence yumurta toplamadan sonra ohss riski olabildiği için yasaklamış olabilir

Kızlar transfer sonrası da ilişki yasak mı , yasaksa ne zamana kadar , benim doktorum bi acıklama yapmadı bununla ilgili

Kızlar transfer sonrası da ilişki yasak mı , yasaksa ne zamana kadar , benim doktorum bi acıklama yapmadı bununla ilgili
Canim bana doktorum transferden çıkarken hiçbir şey yasak değil ilişki de dahil dedi, hatta ben yabancı kaynaklardan okuduğum kadarıyla ilişki fayda bile sağlıyormuş doğal seyrinde bir şey olduğu için. Ama biz cesaret edemedik yine de bu süreçte

Evet canım ya insan korkuyor bişey olacak diye

Evet canım ya insan korkuyor bişey olacak diye
gerçi insanlar hamile kaldığını belki bilmiyor bile bu süreçte, biz erken öğrendiğimiz için biraz fazla stres yapıyoruz. aslında avantajımız bile var doktorlar embriyoyu rahimde en güzel yere yerleştiriyor mantıken ilişkinin yasak olmaması lazım zaten

Ay benim bugun belimin agrisi kayboldu. Insan o agriyi hissetmek istiyormus. Karnim regl olacakmis gibi ama tabi kabizliktan dolayi da agrim oluyor. Kabizlik sanirim cogumuzun sorunu. Kuru kayisi, zeytinyagi filan fayda etmedi. Doktoruma yazdim ne yapabilirim diye. Test gunume de 2 gun var. Ne kadar zormus beklemek. Sizde belirtileri sonradan azalip kaybolan var mi?

Öyle guzelim ya , yasak diyen de var serbest diyen de

Evet canım bende belirti bi ara vardı kayboldu

Her doktor farklı dusunebiliyor demek ki
Olabilir canım 2 saat hiç kaldırmandan yatırdılar çok skışmıştım altıma bez taktılar. 2 günde evde dinleneceksin dediler. 2 gün duş yok 2 gün sonra ayakta kısa süreli ılık suyla dediler. İlişki yasak kendini cok yormadan 2 gün sonra günlük yaşantına devam edebilirsin dediler.

Kızlar ben de 5+4 üm az önce tuvalet sonrası çok açık renk lekelenme gördüm pembe kahve karışık peçetede

Kızlar merhaba, bugün sabah 9’da opu işlemi oldum. 17 yumurta toplanmış. İşlemden sonra hiç idrara çıkma ihtiyacım olmadı. En son sabah 8 gibi düzgün idrara çıktım sonra uzun oturup azıcık neredeyse sadece birkaç damla idrar yapabildim. Böyle bir şey yaşayan var mı? Şişkinlik de hissediyorum.

Merhaba canım opu sonrası hemşire yaptığım idrara bakmak istemişti. İdrarı görmeden çıkarmıyolar sanırım. Doktoruna sor muhakkak. Serum da takmışlardı zaten sıkışmıştım. Sana da taktılarsa tuvalet ihtiyacın olurdu illaki bu saate kadar.

Hepsini aynı merkezde mi verdin canım o da önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…