2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba kızlar ,yarın normalde test günüydü Daynamadım bugün kan testi verdim . Beta 451 şimdi öğrendim hala inanamıyorum . Elim ayağım titriyor .Tüm isteyenlere en yakın zamanda yaşatsın. Benim 2. Denememdi. 2 adet yerleştirilmişti. Çok şaşkınım gerçekten .ilkinde rapor aldım dinlendim. Bu sefer neredeyse kendime unutturacak kdar dolaşmalı tatile gittik 20bin 30 bin adım attım bazı gün. Gezmekten aşırı yoruldum. Ama kafam çok rahattı böylece kimseye de söylememiştik zaten . Sevincimi sizinle de paylaşmak istedim
Canım hayırlı olsun çok sevindim, benim de aynı senin gibi 2. transferimdi ben de ilkinde dinlendim bunda normal hayatıma devam ettim🥹 demek ki dinlenmekle bir alakası yokmuş.. sağlıkla ilerlesin inşallahh insan inanmakta güçlük çekiyor 🙏🏼

İlişki yasağı zaten koyuyorlar canım. Ağır kaldırmak ağır iş yapmak yasak olduğu ğçin sporu yasaklamıştır. Ama her gün yatmak süreklli uzanmakta kan akışını yavaşlattığı için önerilmiyor. Günlük hayatına geri dönebilirsin dedi benim doktorum
Transferi olmamış ama sanırım daha sadece yumurta toplatmış.. bana doktorum transferden sonra bile ilişki yasağı koymadı ama biz yine de cesaret edemedik o kadar uğraşınca. Bence yumurta toplamadan sonra ohss riski olabildiği için yasaklamış olabilir

Kızlar transfer sonrası da ilişki yasak mı , yasaksa ne zamana kadar , benim doktorum bi acıklama yapmadı bununla ilgili
Canim bana doktorum transferden çıkarken hiçbir şey yasak değil ilişki de dahil dedi, hatta ben yabancı kaynaklardan okuduğum kadarıyla ilişki fayda bile sağlıyormuş doğal seyrinde bir şey olduğu için. Ama biz cesaret edemedik yine de bu süreçte

Canim bana doktorum transferden çıkarken hiçbir şey yasak değil ilişki de dahil dedi, hatta ben yabancı kaynaklardan okuduğum kadarıyla ilişki fayda bile sağlıyormuş doğal seyrinde bir şey olduğu için. Ama biz cesaret edemedik yine de bu süreçte
Evet canım ya insan korkuyor bişey olacak diye

Evet canım ya insan korkuyor bişey olacak diye
gerçi insanlar hamile kaldığını belki bilmiyor bile bu süreçte, biz erken öğrendiğimiz için biraz fazla stres yapıyoruz. aslında avantajımız bile var doktorlar embriyoyu rahimde en güzel yere yerleştiriyor mantıken ilişkinin yasak olmaması lazım zaten

Ay benim bugun belimin agrisi kayboldu. Insan o agriyi hissetmek istiyormus. Karnim regl olacakmis gibi ama tabi kabizliktan dolayi da agrim oluyor. Kabizlik sanirim cogumuzun sorunu. Kuru kayisi, zeytinyagi filan fayda etmedi. Doktoruma yazdim ne yapabilirim diye. Test gunume de 2 gun var. Ne kadar zormus beklemek. Sizde belirtileri sonradan azalip kaybolan var mi?

gerçi insanlar hamile kaldığını belki bilmiyor bile bu süreçte, biz erken öğrendiğimiz için biraz fazla stres yapıyoruz. aslında avantajımız bile var doktorlar embriyoyu rahimde en güzel yere yerleştiriyor mantıken ilişkinin yasak olmaması lazım zaten
Öyle guzelim ya , yasak diyen de var serbest diyen de 😁

Ay benim bugun belimin agrisi kayboldu. Insan o agriyi hissetmek istiyormus. Karnim regl olacakmis gibi ama tabi kabizliktan dolayi da agrim oluyor. Kabizlik sanirim cogumuzun sorunu. Kuru kayisi, zeytinyagi filan fayda etmedi. Doktoruma yazdim ne yapabilirim diye. Test gunume de 2 gun var. Ne kadar zormus beklemek. Sizde belirtileri sonradan azalip kaybolan var mi?
Evet canım bende belirti bi ara vardı kayboldu

Her doktor farklı dusunebiliyor demek ki 😊
Olabilir canım 2 saat hiç kaldırmandan yatırdılar çok skışmıştım altıma bez taktılar. 2 günde evde dinleneceksin dediler. 2 gün duş yok 2 gün sonra ayakta kısa süreli ılık suyla dediler. İlişki yasak kendini cok yormadan 2 gün sonra günlük yaşantına devam edebilirsin dediler.

Kızlar ben de 5+4 üm az önce tuvalet sonrası çok açık renk lekelenme gördüm pembe kahve karışık peçetede:KK43:

Kızlar merhaba, bugün sabah 9’da opu işlemi oldum. 17 yumurta toplanmış. İşlemden sonra hiç idrara çıkma ihtiyacım olmadı. En son sabah 8 gibi düzgün idrara çıktım sonra uzun oturup azıcık neredeyse sadece birkaç damla idrar yapabildim. Böyle bir şey yaşayan var mı? Şişkinlik de hissediyorum.

Kızlar merhaba, bugün sabah 9’da opu işlemi oldum. 17 yumurta toplanmış. İşlemden sonra hiç idrara çıkma ihtiyacım olmadı. En son sabah 8 gibi düzgün idrara çıktım sonra uzun oturup azıcık neredeyse sadece birkaç damla idrar yapabildim. Böyle bir şey yaşayan var mı? Şişkinlik de hissediyorum.
Merhaba canım opu sonrası hemşire yaptığım idrara bakmak istemişti. İdrarı görmeden çıkarmıyolar sanırım. Doktoruna sor muhakkak. Serum da takmışlardı zaten sıkışmıştım. Sana da taktılarsa tuvalet ihtiyacın olurdu illaki bu saate kadar.

Kızlar merhaba. 12 haziranda 2adet 5.gün embriyo transferi oldum. Transferin 7.günü 93 beta hcg ile hamile olduğunu öğrendim. 9.gün değerim 134 oldu. 11. Gün 104e düştü. Başta ikisi tutup sonra sorun mu çıktı acaba? Aynı şeyleri yaşayan var mı?
Hepsini aynı merkezde mi verdin canım o da önemli

X