2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım kimyasaldan sonra denge bozuluyor bazılarında. en az 2 3 ay ara vermen daha iyi. Benm de düzenim allak bullak olmuştu ilk kanamadan sonra ikincisini nerdeyse iki ay sonra gordum
Canım doktor ara vermeyelim hiç dedi.
Vücuda hamilelik sinyali gitti, hamile kalabiliyorsun, ara vermeyelim ondan dedi

QUOTE="Safransari, post: 77552969, member: 408333"]
Canım doktor ara vermeyelim hiç dedi.
Vücuda hamilelik sinyali gitti, hamile kalabiliyorsun, ara vermeyelim ondan dedi
[/QUOTE]
Demek ki her doktorun yöntemi farklı. Benimki de 3 ay bekleyelim demişti canım

Kizlaaaar en erken ne zaman kanda çıkar acaba? Yarın dördüncü günüm olacak transfer sonrası. 5.gun embriyosu. Yarından itibaren kan vermeyi planlıyorum

Kizlar bugün transfer dahil 10. Günüm bende evde innovatia diye kağıt bir gebelik testi vardı onunla yaptım. Tek çizgi gördüm malesef bugün iğne için hastaneye gidicem o sırada kan da vericem. Acilde kan vermek için saat önemli mi ? Birde ne kadar sürede çıkıyor. ?

Saat önemli değil, bir buçuk saate çıkar. İnşallah evdeki test yanlıştır.

Canım inşallah bir mucize olur kanda çıkar. Bende kan verdim yarım saat saat önce 40 dk içinde sonuç çıkar dediler. Genelde 1 2 saatte çıkıyor. İçim içimi yiyor. Zaman geçmiyor.

Canım bugün bitiyor ilaç daha. İlaçtan önce lekelenmem baslayinca ilaçla da hemen çözülür sandım. İlacın son günü hala ara ara pembe leke var
Bende opudan sonraki ilk adetimdeyim transfer hazırlığına başladım. Bu ay benimde çok kanamam olmadı normalden daha azdı bu durum problem olmuyormuş. Burda daha önce lekelenme şeklindeki adetle transfer hazırlığına başlayanları gördüm. zaten tarlusal içmişsiniz bence sökülür kafanıza takmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…