2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ayy mis valla, kaç haftadasın pekiii
34+5 haftalık
Normal doğumda çok uzun süre kanalda kalınca riskli oluyor diye biliyorum oksijensiz kalıyor diye.ama bu şimdiden düşünüp endişe edeceğin bişi değil bence günde 10 kere çözülüp dolanıyordur sen onu düşünme

Canım benimkide öyle tepinmiyor içerde ama dolamış dönerken mi yaptı nasıl yaptı bende bilmiyorum. Doktorun ne dedi sana peki bu konu ile ilgilii

Ben doğum paketi aldım vallahi iyi ki almışım dedim her bir test 1000-2000 arası doğum desen zaten tek başına paket parası kadar.nst fiyatını da duyunca şok oldum çok pahalı her işlem

Canım benimkide öyle tepinmiyor içerde ama dolamış dönerken mi yaptı nasıl yaptı bende bilmiyorum. Doktorun ne dedi sana peki bu konu ile ilgilii
Haftaya gel dedi ben de anlamadım ki bu gün sahip kaldim
Kız benim ki 1 ay sonra görüşürüz dedi. Doktorum gayet rahattı sen bu kadar erken çağırdığı içinde stres olmuşsun. Korkma. Şunu yap bunu yap demedi mi benim doktor gibi.
Yok demedi canım

Haftaya gel dedi ben de anlamadım ki bu gün sahip kaldim

Yok demedi canım
Tamam sen bol su iç ama mutlaka iç. Bilmiyorum normalde içiyor musun düzenli ama.
Dediki benim doktorum suyunu bol iç ki bebeğin suyu iyi olsun sıkıntı olmaz dedi o kendini çözer dedi.

Evett muayeneye zaten veriyorsun nst yede niye alıyolarsa az ödemiyorsun sonucta
Tabi canım bi kez muayeneye para bide nstye para verdnmi oldunmu 5 binlik. Ayda 2 kez gitsen 10 bin. Paket almak mantıklıymış aslında alan arkadaşlar iyi yapmış

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…