2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Neyseki bugün biraz hakkımı aradım 2400 diyince şok oldum dedim bana bunu söylemedinz. Yetkiliyle falan görüştü yarısını ödedim o bile çokta neyse dedik

Reactions: Jou
Valla aynen bende şok oldum ne kadar olabilirki dedim rahatça girdim

academic hospital gittiğim hastane ödeniyormuş. Muayane ücreti 2800 nerdeyse muayeneyle aynı fiyat
Ben şok hadi 100 200 300 neyse anlarım da 20 dklk bişe için yaptıkları da bişe yok şaka gibi ben ücret ödemiyorum sadece muayeneye ücret alıyorlar

Bu canta isini bu kadar gec zamana bırakmayın sakin sakin darlanmamısken bitirin cantanızı illa erken dogacak korkusuna girmenize gerek yok. Her seyi hazırlayın dursun bi zararı yok. Dogum yaklastıkca unutkanlık artıyor olanı da unutursunuz. Benim ikinci dogumum olacak 30. Haftadan beri hazır duruyor öyle köşede arada bir kontrol ediyorum eksik varsa ekliyorum mesela. Sonradan o halimle takip edemem ben mesela

Valla aynen bende şok oldum ne kadar olabilirki dedim rahatça girdim

academic hospital gittiğim hastane ödeniyormuş. Muayane ücreti 2800 nerdeyse muayeneyle aynı fiyat
Ben ayrıntılı ultrasona 2400 ödemiştim. Nst nin o kadar olması çok ilginç, şikayet etmek lazım.
Ben 140 tl ödüyorum nst ye

Canım benim ilk çocuğum boynunda 4 kat kordon olunca normal doğum yaptirmadilar bana. Zorunlu sezaryen dedi doktorlar
Ama oğlum 11 yaşında sonradan bi değişiklik olmadıysa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…