2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ne kadar zamanda geçiyor 2. Cocuğu olan çevresinden bilen felan yok mu? Yeni yeni huylar ediniyor memede asla uyumazken geceleri uyutmak için sık meme emdiğinden şimdi gündüzleri de memeyle uyumaya felan çalışıyor ay biterim öyle bişey olursa işe başlayacağım kim nasıl uyutur 😱
Güya atak bitince daha güzel uyuyorlarmis.benim kızım zaten çok güzel uyurdu atak onu mahvetti tabi beni de

Güya atak bitince daha güzel uyuyorlarmis.benim kızım zaten çok güzel uyurdu atak onu mahvetti tabi beni de
Kesinlikle bende öyleyim, bebek uykusu ne demek ikinci bebeğimde görmüştüm. İlk bebeğim asla uyumazdi. Şimdi bu da 4. Aya girdi tamamen değişti. Uyuyan çocuk gitti bağıra çağıra uykuya dalmaya çalışıyor uykusu gelince. Ve aşırı kısaldı uykular. Ne zaman bitecek buuuuugggggg

Ne kadar zamanda geçiyor 2. Cocuğu olan çevresinden bilen felan yok mu? Yeni yeni huylar ediniyor memede asla uyumazken geceleri uyutmak için sık meme emdiğinden şimdi gündüzleri de memeyle uyumaya felan çalışıyor ay biterim öyle bişey olursa işe başlayacağım kim nasıl uyutur 😱
Benimki de ayyyni boyle biliyor musun🤦🏻‍♀️ memeye cok duskun olmaya basladi gunduz hep emerek uyumak istiyor gece de uzun sure agzinda tutuyor memeyi emmese de😭 bir yerde okudum bu ayda artik uyku sekli oturuyormus yani degistirebilirsek bu donemde degistiririz ancak🥹

Yaaa seyyah bizim ki slingi sevmedi gibi ben mi baglayamiyorum sıkılıyor mu napyor anlamadım oysa ne kadar hevesli almıştım 🥲
Kimi bebekler sevmiyormuş canım olabilir ya, benim bebiş kucak delisi olduğu için sevdi 🤗 ben de sıkı bağlıyorum diğer türlü hoşuma gitmiyor biraz ter içinde kalıyoruz ama olsun 🥹

Kızlar imdat ben 4. Ay atagını bi iki hafta önce yaşadık bitti sandım ama daha yeni basladı sanırım, gece kac kere kalktı ve 4 bucuktan sonra hic uyumadı az önce yatırdım on dk da bir ağlayarak uyanıyor başka bi şeyi mi var bilemiyorum ateş vs yok ne zormus, ne kadar sürer ki bu yahu 😄
Bizde oyleyiz yaklasik 2haftadir. Ama duzeltimis hesaba gore daha 2hafta var ataga. Bu ayak sesleri sanirimn

İlk defa duydum. Yüzüne ufleyince nefesini içine cekiyor, öksurme aninda nasil ise yarayacak ki
Benim ki katılma nöbeti gibi kendi nefesini tutuyor ağlayınca ama öksürüyorum o tıkanmadır onda başka birşşey yapılır ama
Oksurmesinde bir problem yok. Oksuruyorsa nefes alabiliyor demektir zaten. Nefessiz kalincaya kadar agliyor ya, katiliyor, o zaman yuze uflemek gerek…

Benim ki katılma nöbeti gibi kendi nefesini tutuyor ağlayınca ama öksürüyorum o tıkanmadır onda başka birşşey yapılır ama
Evet öksürüyorsa nefes alıyordur bir kere kusmuştu benm bebeğim doktor onda ters çevirip sırtına vurun demişti boğazına kaçmasın diye

Kızlar selam ben 4. Ay uyku gerilemesinde tükendim. Gerçekten geçiyor mu bilenler aydınlatsın. Daha mı uzun soluklu uykular geliyor devamında ? Ne zaman biter? İşe başlayacağım yakında o yüzden süt sağmaya odaklandım. Kv bize geldi sütün yetmiyor bence o yüzden uyumuyor felan demeye başladı çok sıkıldım. Annelik ne zormuş.
Şu sütün yetmiyor lafını duyunca bütün tüylerim saç tellerim bile diken diken oluyor

Ben de memeyi tutmayınca bağırdım kendini geri atıyor, uyanıkken asla emmiyor, her acıktığında uyutmak zorundayım 😭

Yüzüne üfleyince kendine gelir sanırım. Doktoruna sor tabi
Memeyi almazsa ben ayağa kalkıyorum gezerek emziriyorum ya da pilates topu… şuan algıları açıldığı için meme reddi normal sayılıyor sessiz sakin dikkatini çekecek şeyler olmayan yerlerde emzirmemiz lazım 🙄

Memeyi almazsa ben ayağa kalkıyorum gezerek emziriyorum ya da pilates topu… şuan algıları açıldığı için meme reddi normal sayılıyor sessiz sakin dikkatini çekecek şeyler olmayan yerlerde emzirmemiz lazım 🙄
Bizim 1 aylıktan beri var, arşa çıktı şuan, hoplamak zıplamak plates topu vs hiç bişey fayda etmiyor, memeyi açtığımı görünce ağlıyor, işkence aleti gibi algılıyor. Geçer mi. Bilmiyorum ümidi yitirmek üzereyim

X