2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar günaydın bebislerinizin göz teması nasıl benimki yataktayken çok güzel bakıyor ama kucakta asla bakmıyor hep başka yerlerde gözü
Çok normal şuan ertrafa ilgisi oluşmaya başladı canım ayağa kalakr kalkmaz benimki de hep farklı yerlere bakıyor bayılıyorum o haline şaşkın şaşkın🥰🫠

Evet de insan kıyamıyor yine de küçücük ellerinin soğuk olmasına 😂🥲
Bende aynı eline yüzüne bakıyorum hemen soguk oluyor böyle ya da ılık kıyamıyorum 🥹 ama bebeklerin üşüdügunu ense kısmına dokunarak anlayabilir misiz hemen ensesinde böyle aşağıya doğru elimi dokunuyorum sıcacık oluyor 🥰

İlk ciktigimizda bende sizin gibi bı kaç defa yoldan döndüm.sonra dedim bu böyle olmaz sürekli dışarı çıkmamız gerekecek alışması lazım.bir iki defa ağladı şimdi uyuyo direk ama ilk bindirdigimde hemen sallıyorum yoksa huysuzlaniyor.
Pempekoala ben hala tek çıkamadım korkuyorum bir kere slingle çıktım rezil oldum arabayı da sevmiyor hiç tek çıkamadım o günden beri 🙄

Kizlar siz de iq kaybi yasiyormussunuz gibi hissediyor musunuz😂 ben ciddi ciddi bazen cumle kurmakta bile zorlaniyorum. Balik hafizali oldum iyice. Bazen o kadar sacmaliyorum ki esimin son gunlerdeki tek cumlesi “sen iyi misin”🥲 vitaminlerimi de gunu gunune almaya calisiyorum ne yapmali😭

Kızlar bizim bebe 4 gündür kaka yapmıyor. Bundan önceki kakasındada 4 gündür yapamayınca fitil atmıştım. Fitil atmakta istemiyorum nasıl yapcam bu kaka işini anlamış değilim

Pempekoala ben hala tek çıkamadım korkuyorum bir kere slingle çıktım rezil oldum arabayı da sevmiyor hiç tek çıkamadım o günden beri 🙄
Biz ilk 20 gün çok çıkamadık ondan sonra nerdeyse hergun tek başımıza yürüyüşe çıkıyoruz.ilk kızımda evden burnumu cikaramazdim her çocuk farklı bence.kardesler bile birbirine benzemiyor durmayinca napsan da durmuyor

Ayy yalnız degilim demekki, bi haftadır gece bazen saatte bir bazen 2 saattr bir uyanıyor, sabah desen 6 bucuk dedim mi ayaktayız, halim duman 😄
Demek ki bu ara herkes aynı dertte bende ya sorma yatıp yatıp kalkmaktan nevrim döndü 6-7 arası ayaktayız ne kadar sürecek aceba senin ki bir hafta olmuş bitince haber ver de bende ona göre bekleyim ne zaman biteceğini 😅

Biz ilk 20 gün çok çıkamadık ondan sonra nerdeyse hergun tek başımıza yürüyüşe çıkıyoruz.ilk kızımda evden burnumu cikaramazdim her çocuk farklı bence.kardesler bile birbirine benzemiyor durmayinca napsan da durmuyor
Bence de ya eşimle çıkıyoruz genellikle başka çocuklara bakıyorum hiç sesleri yok ama sevmeyen sevmiyor yani net eşimle çıkınca en azından durmayınca o kucağına alıyor ben arabayı sürüyorum ki genellikle eve dönüşlermiz hep bu şekilde oluyor

Kızlar bebisimin burnu akıyor hafif arada bı hapsiriyor çok korkuyorum acaba hasta mı oldu.cok dikkat ediyorum napsam sizce
Ne kadar dikkat edersek edelim oluyor canım illaki hasta olacak emziriyorsan bol bol emzir sen Yemene icmene dikkaf et vitamin ağırlıklı beslen inşallah çabucak iyileşir. Bende çok korkuyordum ama üzerinde tek gömlekle buzz gibi ameliyathaneye kendi ellerimle gönderirken olacağın önüne geçemeyeceğimi anladım olacaksa yapacak birşey yok

Ne kadar dikkat edersek edelim oluyor canım illaki hasta olacak emziriyorsan bol bol emzir sen Yemene icmene dikkaf et vitamin ağırlıklı beslen inşallah çabucak iyileşir. Bende çok korkuyordum ama üzerinde tek gömlekle buzz gibi ameliyathaneye kendi ellerimle gönderirken olacağın önüne geçemeyeceğimi anladım olacaksa yapacak birşey yok
Emziriyorum bol bol kolay nefes alamayınca huysuzlaniyor.ablasindan bulaştı sanırım.

Kızlar bebisimin burnu akıyor hafif arada bı hapsiriyor çok korkuyorum acaba hasta mı oldu.cok dikkat ediyorum napsam sizce
Biz bütün aile hasta olduk. Dün aile hekimine gittik bol bol ıhlamur iç c vitamini al sütünden ona da geçer dedi. O kendi çocuğuna çay kaşığı ile ıhlamur vermiş 3 aylık olduktan sonra ama ben vermedim. Bol bol emzirdim, burnunu açtım. Toparlandı çok şükür. Sümükler akıyordu burnundan sürekli silip duruyordum, şimdi akmıyor.

Demek ki bu ara herkes aynı dertte bende ya sorma yatıp yatıp kalkmaktan nevrim döndü 6-7 arası ayaktayız ne kadar sürecek aceba senin ki bir hafta olmuş bitince haber ver de bende ona göre bekleyim ne zaman biteceğini 😅
Valla gündüz uykuları da degisti insallah gecicidir, tamam veririm 😄

X