2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Aaa öyle geri uyuyorlar mı ama gözleri kocaman açık oluyor ben de uykusu bölündü diye kucağıma falan alıyorum. Dur deneyeyim ben de
Her zaman değil ama genelde dalıyorlar.mizmizlaninca hafif dokunup pış pışlayin ama kucağa almadan.biz kucağa alınca onların uykusu kaçıyor ve artık uyumuyorlar.bakmayin gözleri açık ama hala uyku halindeler

Acaba ben de denesem mi hep avent biberon kullanıyorum, silikonsuz memeyi asla tutmuyor

Kizlar bebegimin yuzu hep kuru geliyor bana. Dustan sonra da bebe yagini yuzune surmek istemiyorum yag sonucta diye. Bir nemlendirici almistim yuz icin ama cok kalin yapida geldi bana. Siz ne kullaniyorsunuz yuzu icin?

Ben de ergo baby aldım hatta yenidoğan aparatımda var ama doktor kullanma dedi anlamadım gitti
Valla ben her gün kullanıyorum doktoruma da onunla gittim olumsuz bir şey söylemedi. Bacakları m şeklinde omurgası da c şeklinde duruyorsa duruşu doğru ve sıkıntı olmaz diye biliyorum

Valla ben her gün kullanıyorum doktoruma da onunla gittim olumsuz bir şey söylemedi. Bacakları m şeklinde omurgası da c şeklinde duruyorsa duruşu doğru ve sıkıntı olmaz diye biliyorum
Ben de sorun olacağını düşünmüyorum aslında tekrardan bir soracağım

Kizlar bebegimin yuzu hep kuru geliyor bana. Dustan sonra da bebe yagini yuzune surmek istemiyorum yag sonucta diye. Bir nemlendirici almistim yuz icin ama cok kalin yapida geldi bana. Siz ne kullaniyorsunuz yuzu icin?
Canım ben mustelanınkini aldım çok çok memnun kaldım avokadolu olan

Kızlarrr
Benim kız bildiğiniz üzere meme emmiyor silikon uçla emziriyordum artık onuda bıraktı ben bu çocuğu nasıl memeye alıştıracağım ya emmesini istiyorum o emmedikçe ben kötü oluyorum psikolojik olarak sütüm yok ama çekince çoğalıyor.

Reactions: Jou
ZOrlama kuzum biberonla ver baktın olmuyoorr bazı bebekler sevmeyebilir bu çok doğal birşey onun için üzme kendini silikon uçla hepten yoruluyor normal vermeye çalışsaydın keske hep ilkbaşlarda neden silikon uca geçmiştin

Sen nirdesin yaaaaa
Kııaaazzz diyete girdim çoğu diyet topiğindeydim hahahaahah
Sonra haftasonu annemler geldi 1 güne onlarla ugraş
Ev karışmış birbirine artıkk badana olcak kizımın odasına ranza yatak aldık o gelecek odayı duzenliyoruzz okadar isimiz varki anlatamam
Kardeşimin bohçası var gidrmiyorumm yanayım ona yanayi..

Baya is varmis senin basinda kolay gelsin caniim kilolar ne alemde ise yaradi mi diyet

Hisgeldin joucumm. Bende emziren anne online kampina girmeyi dusunuyorumm nasil gidiyo kilo verimin ne durumdaa. Kendinmi yapiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…