2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Acaba ben de denesem mi hep avent biberon kullanıyorum, silikonsuz memeyi asla tutmuyor🥹
Bir dene bakalım tesadüfmüymüş görmüş oluruzz, bu ara yine aventle verdim sanki yeniden silikona bağladı. Sadece gece uykusunda direkt boş memeyi alıyor. Gündüz bazen huysuzlanıyor 🙄

Kııaaazzz diyete girdim çoğu diyet topiğindeydim hahahaahah
Sonra haftasonu annemler geldi 1 güne onlarla ugraş
Ev karışmış birbirine artıkk badana olcak kizımın odasına ranza yatak aldık o gelecek odayı duzenliyoruzz okadar isimiz varki anlatamam
Kardeşimin bohçası var gidrmiyorumm yanayım ona yanayi..
Oiyyy kolay gelsin joummm

• Muhteşem
Reactions: Jou
Kızlarrr
Benim kız bildiğiniz üzere meme emmiyor silikon uçla emziriyordum artık onuda bıraktı ben bu çocuğu nasıl memeye alıştıracağım ya emmesini istiyorum o emmedikçe ben kötü oluyorum psikolojik olarak sütüm yok ama çekince çoğalıyor.
Bu aylarda meme reddi oluyor. Benim ki de öyle. Ayakta gezerek hoplatarak, başkan salıncağında sallanarak tutturuyorum ,ama tutuncaya kadar ağlıyor, bağırıyor, sonra pes ediyor. Bazen de pes etmiyor, ben pes edince sağıp veriyorum

Kııaaazzz diyete girdim çoğu diyet topiğindeydim hahahaahah
Sonra haftasonu annemler geldi 1 güne onlarla ugraş
Ev karışmış birbirine artıkk badana olcak kizımın odasına ranza yatak aldık o gelecek odayı duzenliyoruzz okadar isimiz varki anlatamam
Kardeşimin bohçası var gidrmiyorumm yanayım ona yanayi..
Bende diyet yapmak istiyorum ama korkuyorum sütüm azalr diye

• Beğen
Reactions: Jou
Hisgeldin joucumm. Bende emziren anne online kampina girmeyi dusunuyorumm😄 nasil gidiyo kilo verimin ne durumdaa. Kendinmi yapiyorsun
Evett kuzumm jendim yapıyorum haftada 1 kilo veriyorumm sütümde gayet yerinde bol su tüketiyorum en çok yeşilsebze yulaf kuruyemisler yiyorum ama dengeli besleniyorum aralıkli oruç yapıyorum

X