2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar rota aşısını yaptırmayı düşünüyor musunuz?doktorumuz maddi durumunuz varsa mutlaka yaptırın dedi ama ben ilaç ve aşilara karşı temkinliyim.ilk kızımda yapmadım rota aşısını şimdi kararsızım yaptırsam mi?

Ben dün yaptırdım canım ağızdan damla şeklinde yaptı doktorumuz herhangi bir yan etkisi yok bence yaptır

Ben de yaptırdım son iki yıldır rotadan baya hastanede yatan çocuk oldu. Rota yeni bir aşı değil yurt dışında rutin devletin yaptığı aşılardan biriymiş. Sadece alerjik bebeklere bazı doktorlar yaptırmayın diyor. Ben de covid gibi deneyini tamamlamayan etkileri belli olmayan aşılara karşı tedirginim ama bebeklere yapılanlar zaten yıllardır yapılan rutin aşılar ama elbette sizin kararınız

Teşekkür ederim canim bende korkuyordum yaptırmaktan ya bişey olursa diye.zorunlu olmadığı için ister istemez soru işaretleri oluşuyor

Kizlar benim bebegim 2bucuk aylik ve sadece yuz ustu yatirinca uyuyor. Sirt ustu veya yan yatirinc asla uyumuyor kundaginida aciyor artik. Zatarlimidir sizce gece boyu oyle uyumasi
Ya ben de ne kadar uğraşırsam da uyumuyo yüz üstü kafasını kaldırıyor istemiyor gaz için iyi diye çok gazlı benimki gündüz öyle yatsın diyorum ama yok zaten genel olarak gündüz uyumuyo da

Haklısınız valla deneyeyim o zaman ağlayınca hemen alıyorum dayanamıyorum çünkü

Elenatal 3 alabilirsiniz

Ben ilk kızıma yaptırmadım küçüğüne de yaptırmayacagım

Bebeğiniz için hangi ıslak mendili kullanıyorsunuz? Sleepy bionatural kullanıyorum ama değişebilirim tavsiyeniz varsa
Benim kızın alerjisi yok o yuzden köpüksüz olanları kullanıyorum sizde de alerji yapmadıysa degistirmeyin brncr

Alerji yapmadı genel olarak alerjisi yok ama ben sıkılganım hep aynı şeyi kullanamıyorum dedim belki vardır tavsiyeniz
Bence hic bulasma brn fiyatı arttıkça degisiyorum gereksiz para veriyoruz zaten uygun olan köpüksüz hangisiyse alıyorum

Kızlar Mommy’s Bliss ürünlerini kullanan var mı acaba yurtdışından sipariş ettim gelmesini bekliyorum çok umutluyum çok çektim gazdan bitsin istiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…