2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar menenjit aşısı yaptıracak mısınız yaptıracaksanız hangi marka yaptıracaksınız doktorum bana iki farklı marka söyledi ikisininde yapılması gerekiyor dedi toplam 5 doz aşı demek bu bana fazla geldi ve bebeğim 5 kere bu aşının yan etkisini çeksin istemiyorum

Canim ikisinin yapilmasi gerekmiyordur ya birini secmen icin 2marka adi vermis olabilirmi?

Kizlar benim bebegim 2bucuk aylik ve sadece yuz ustu yatirinca uyuyor. Sirt ustu veya yan yatirinc asla uyumuyor kundaginida aciyor artik. Zatarlimidir sizce gece boyu oyle uyumasi

Kizlar benim bebegim 2bucuk aylik ve sadece yuz ustu yatirinca uyuyor. Sirt ustu veya yan yatirinc asla uyumuyor kundaginida aciyor artik. Zatarlimidir sizce gece boyu oyle uyumasi
Benım kızda yatıyor öyle. Nasıl rahatsa öyle uyusun bırak

Boğulma riskine karşı yüz üstü unutmayın diyorlar benim bebeğim de öyle uyuyor benim yanımda dikkat ediyorum uyuyunca çeviriyorum

Şu an nursenin damlasını kullanıyorum bi çok şey denedim aralarında en etki eden bu
Ayı ilerledikçe daha iyi olacak merak etmeyin benim kızımın tık diye kesildi. Probiyotik damla ve Harvey’s nurse sayesinde ama önemli olan ayak hareketleri. Gün içinde çocuğunuzu yorun. Ben kucağıma alıp tek elimle süpürüyorum evi mesela. Bulaşık makinesini boşaltacaksam pusetini mutfağa koyuyorum ağlarsa müzik açıyorum ben şarkı söylüyorum. Bebeğinizi gündüz az uyumaya alıştırın ki gece uyusun. İlk bebeğim ama denediğim şeyler bunlar çok da bildiğimden değil yani

Merhaba bebislerinize bebe yagi kullaniyor musunuz benim bebisin yuzu kuru, acaba yuze bebe yagi surulur mu
Ben incia nın jojoba yağını kullanıyorum direkt bebe yağlarında petrol türevi ürünler varmış doğal içerikli almaya çalışın siveno falan da indirime giriyor baya takip edin. Ben yüzüne değil de kaş bölgesinde kuruluk oluyor mesela onu sürüyorum. Arkadaşlarım böyle kuruluklar için mustelanın vücut losyonunu önermişti yağ ağır bişey losyon daha pratik diye isterseniz öyle yapın

Uyku diye bi şey yok uyursa ana kucağında biraz o da başımda durursam sürekli sallarsam ne zaman düzelecek acaba
Müzik diyorum ya evde tvden şarkılar açın bebek şarkısı olmak zorunda değil siz neşeli olursanız emin olun sizi izleyecek. Bana çok iyi geliyor valla bazen oynuyorum bile uyumuyor durmuyor diye stres oluyoruz ev işleri bizi bekliyor çünkü ama dediğim gibi az kaldı biraz büyüyünce zaten dönence falan oyalayacak onları

Osman gönülal doktorun videolarını izliyorum ona güveniyorum 5-7-13. Aylarda yaptıracağım ben bunlar özel aşı. Sanırım 2 tane de sağlık ocağında yapılanların içinde var 4.ay aşısında falan öyle 5 doz oluyordur. Karma aşıların içinde olduğu için ayrı ayrı düşünmeyin bence. Ayrıca menenjit olan bebek videosu izlerseniz koşa koşa yaptırırsınız. Yan etki dediğiniz şey bebeğinizin bağışıklık kazanması o şekilde bakın. Mesela ben boğmaca kabakulak falan olmadım çünkü aşı oldum. Aşının ağrısını hatırlıyor muyum hayır lütfen böyle bakın aşılara güvenmekten başka çaremiz yok ülkemiz çok karışık…

Benim de önceden öyleydi şimdi hiç yüzüstü uyumak istemiyor. Değişecek yani istekleri. Ama gece boyu saatlerce öyle uyumasın omurgası için zararlı olabilir çünkü poposunu dışarı çıkararak uyuyorlar yüzüstü yani yamuk oluyor biraz. Gazlı bi bebek mi ?

Evet canim gazli. Yuz ustu yatinca elleri hep yuzunde uyandiriyor kendiji. Popo disarda uyumuyor baya carsaf gibi seriliyor yataga

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…