2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Golden Goat var içeriği çok güzel keçi sütlü bebeğiniz sever belki anne sütüne yakın olduğu için.
Zaten denemediğiniz evolvia kalmış bi de. Sevip sevmeme olayı içeriğindeki şekerle alakalı oluyormuş doktor öyle demişti bana. Hipp organik combiotik kullanıyorum sma deneyeceğim geçişte şekeri daha az olduğu için bebeğe zaman tanı demişti
Çok teşekkür ederim cnm 🥰 vllha beynim yandi bnim

Kizlar bogazim yavastan acimaya basladi yani usuttum sanirim🥲 dun biraz usudugumu hissetmistim… neyse. Bu durumda bebise nasil yaklasmali, ne yapmali ne yapmamali tecrubeli anneler?🙄

Ben pregnacare kullanıyorum. Saç dökülmemi baya azalttı enerjim de yerine geldi. Sürekli aynı ürünü kullanmamak lazım ama bu bitince değiştiririm imom falan da varmış içeriğinde demir b12 olsun kesinlikle ona göre al
Benim saçlarda yeni dökülmeye başladı. Ben de alıyım o zaman ondan

Benim saçlarda yeni dökülmeye başladı. Ben de alıyım o zaman ondan
Benim de 1 ay sonra başlamıştı geçer geçer dedim ama kestirdim saçlarımı yine de geçmedi vitaminle baya toparladım. Sadece demir kullanıyordum o zaman da döküldü. Eğer gazla dökülmeniz varsa çinko kullanın öğretmenim çok iyi geliyor hem de sağlık ocağı yazıyor

Decavit kullanıyorum canım ben. Hamileyken doktorum vermişti. Ona devam ediyorum.
Eczaneye multivitamin alabilir miyim dedim habgi marka dedi. Doktorum marka söylemedi herhangi birini alabilirsin dedi sedim öyle olmaz emzirirken icmememn lazım madem ic dedi markasını da verseydi bir sürü var hangisini veriyim diyor bende almafım ama enerjiye ihtiyacım var doktor soylemedi ismini vs

Benim de 1 ay sonra başlamıştı geçer geçer dedim ama kestirdim saçlarımı yine de geçmedi vitaminle baya toparladım. Sadece demir kullanıyordum o zaman da döküldü. Eğer gazla dökülmeniz varsa çinko kullanın öğretmenim çok iyi geliyor hem de sağlık ocağı yazıyor
Benim saçlarım her zaman çok dökülmüştür ,sadece hamileliğin son ayları birde doğumdan sonraki ilk 3 ay altın çağını yaşar. Çinko emzirirken sorun olmuyorsa kullanayım canım, çok teşekkürler

Görünce ben şok😂Allah için annelerimiz bana bi yok gösterin gündüz hiç uyumuyor bazen kucakta ama çok az 10 dk bazen de hamakta ama hep sallanarak durunca ağlıyor gündüz asla uyutamıyorum nolur yardım🥲🥲🥲 gazdan dolayı gece 12-1 gibi uyanır emzirip gazını çıkarıp yatıyo 3-4 arası aynı şekilde ama bazen o saatten sonra uyumuyor 5-6 arası kalkıyor maksimum sonra da gün boyu uyumuyor uyumadığı için de huysuz oluyo ağlıyo gece uyuyup gündüz uyumama nedenini anlayamıyorum
Benimki de oyle gunduz uykusu cok kotu kendime hic vakit kalmiyor ev isi vs hak getire

X