Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Kızlar dışarıya önemli şeyler dışında çıkıyor musunuz? Ev gezmesi park cafe falan hiç gittiniz mi? Yoksa kırkım cikmasini mi bekliyorsunuz
Biz bugün 23 günlük olduk bu zamana kadar avm ye gittik gece parka gittik hatta saçımı kestirmeye bile gittim sonra açık havada oturduk. Bebeğe açık hava çok iyi geliyor deliksiz uyuyor. Yalnız zor olabilir ama yanında biri ile çıkabilirsin bence hem insan kendini de iyi hissediyor:)

Kızlar dışarıya önemli şeyler dışında çıkıyor musunuz? Ev gezmesi park cafe falan hiç gittiniz mi? Yoksa kırkım cikmasini mi bekliyorsunuz
biz bizim evin yanındaki parka ve sevdiğimiz bir kafe vardı, oraya gittik. gezmeyi çok seviyorum aslında oturduğum şehri de gezebilirdik ama gözüm almadı ya.

Kizlar clinikid masaj yagi kullanan varmi bebislere? Gaza iyi geliyormus reklami cok cikiyordu siparis verdim az once

ya inanamıyorum hala bu zihniyetlerin olduğuna… insan nasıl kendi kendine düşünemez ki bu bebek daha çok küçük.. özellikle teklif eşinin tarafındansa daha sinir bozucu oluyor net
Ya ağlama krizine bizim denediğimiz işe yaradığını görünce şok olduğumuz aşşşırı saçma bi yöntem söyliycem: bebiş kucaktayken üç kere squat… eşim instagramda görmüş yaptı çığlık atan çocuk sustu biz kaldık öyle kafasına peynir dilimi atma bir, bu yöntem iki nolur deneyin işe yarıyor mu yazınn

Ay gerçekten mi benimkiler şiş şişti sağmaya başlayalı yumuşadı inşallah alışmıştır sürekli emziriyorum ama 5 günde 70 gr almış 120-150gr arası alması gerekirken mama günde bir kereden fazla vermek istemiyorum ama böyle de emin olamıyorum yetiyor mu sütüm

18 günlüğüz. Bebeğimle benim kan uyuşmazligimiz var ve hâlâ gözleri ve yüzü sarımsı. Bu kadar uzaması normal mi sizce kızlar

Ay maşallah ne güzel daha rutin falan hiç o noktaya gelemedik biz ıngaaaa diye bi yalandan ağlama varsa yüzde yüz meme istiyor bir tek onu çözdüm

Kızlar 9 günlük umuşumla hepinize iyi akşamlar ya bişey kafama takıldı mamayı 30ml suya bir ölçek mama artık az gelmiyor mu acaba siz ne sıklıkta ve ne ölçüde veriyorsunuz bu ara ben sma optipro veriyorum sütüm de öyle şarıl şarıl değil özellikle benden önce doğuran annişler ve tecrübeli annişler fikirleriniz ve önerileriniz benim için çok önemli

Sonra aglamadı mı hemen denicem agladıgında

Evet canım olması gereken yumuşakmış, en az günlük 20 gr alması gerekiyormuş senin sınırda gibi o kadar üzülme gidince sor ztn ac olsa bence ortalıgı yıkar

Bestlak damla al canım baya süt yapıyor ve icmiyorsan bol su ic

Kızlar benimki de gündüz aynı saatte mızmızlanıyordu ve durmuyordu öyle yaptıgında yıkadık esimle iki gündür daha iyi, tavsiye ederim size de baslar baslamaz yıkayıp pesine emzirin baya rahatlıyor

Kızlar selam,
Kızım 23 günlük oldu. Biz gaz sorunu yaşıyoruz galiba. Bazen ayakları çok kasılıyor ve ona ciddi ağlamalar eşlik ediyor. Memedeyken bile ayakları kasılıp çığlık çığlığa ağlamaya başladığı oluyor. Masaj, banyo, çeşitli hareketler bir sürü tuşa basıyoruz ama o zamanlarda kendimi çok çaresiz hissediyorum. Önereceğiniz başka şeyler var mı?

Acı elma yağı alabilirsiniz aktardan ayak tabanına masaj yapın çorap giydirin , bir kaç saat sonra karın bölgesine masaj yapın çok iyi geliyor

Kızlar selam bebeğim 1 aylık oldu meme reddi yaşıyoruz o yüzden sağıp veriyorum ve mama veriyorum 1 öğün mama bir öğün meme şeklinde 60 cc veriyorum doktor bayramdan itibaren 90 a çıkarabilirsin demişti ama bebek en fazla 70 içiyor daha fazlasını almıyor siz kaç cc içiyorsunuz bir öğünde acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…