Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
Kızlar bebeğim 37 günlük fakat yüzündeki beyaz sivilceler hiç gitmedi çok var yuzunde boynunda nedeni ne olabilir gecer diyorlar da gecmedi

Hiç korkma kimsenin lafında bakma ablam 1 ay ben 3 aya kdr meme ucu ile emzirdim… sonra normal meme tuttu … 20 aylık hala emiyor ilk dişleri çıktığında ısırdı yara oldu diye üç taktım eliyle itti istemedi sanki üç ay onla emen başkası hiç sıkma canını

Yaa kinderss ağlamaaa
Dur geçicek o günlerde sakin ol lütfen.
Gurbette mi yaşıyorsun kinders yanında kimse yok mu çorba vs yapacak biri ya.
Yok elifim gurbet degil ama herkes calisiyor anneler kardesler o yuzden. Allah razi olsun agladigimi goren komsum geldi acti kapimi yemek getirdi. Diger komsum aksam kahveye cagirdi. Esim kardesiyle ablami aramis onlar geldi. Bi baktim arkadan annem geldi 1gecede olsa kalacak benimle. Bi toparlandim havam degisti Jou

Reactions: Jou
Evet canimm guclu olmaliyiz ama bazen kanadimiz kiriliyor bu da anneligin olmazsa olmazi. Cevrede bir kahve icimi arkadaş bile olsa iyi geliyor insanin havasi degisiyor

Hahaha sorulmazzz soramam kız ben öyle seyler istemiyorum düşünur zamanında annesi ni hep kötüledim oyuzden aram açilsın istemiyorum kocamla boylesi iyi sorun da yok
Seninkide epey yakın
Yav ne olacak sadece annen ne zamana kadar burda diye soracaksın
Evettt çok yakın birde masa başı işte çalıştığı içinde rahat şükür ordan yana kafam rahat

Yaaa çok iyi yapmışlar canım bende mutlu oldum senin adına insan gerçekten birilerini görünce mutlu oluyor.
Benim annemde çalışıyor o yüzden akşamdan akşama yardımcı oluyor bana sağolsun

Kızlar doğum yaptığından beri yüzüm aşiri solgun sanki ruhum çekilmiş gibi.onceden kansızlık vardı doğumdan sonra dahada arttı sanırım.aynaya bakınca solgun cansız bir yüz görüyorum.sizde de öyle mi

Doğumda ister istemez kan kaybediliyor. Yüksek doz demir ilacı ve pekmez ile toparlarsınız bol su için

Canım benimde öyle gelen herkes yüzün çökmüş solgunsun diyor kolay değil sonuçta doğum yapmak.

saç dökülmenizi azalttı mı?
Ben kolajen kullanıyorum. İçeriği saf ve temiz. Cilt, saç, tırnak ve diyet takviyesi için de bir bakın isterseniz. Özellikle saçlarım döküldü, durdur diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de oyleyim maalesef… hadi aynada bi nebze de fotograflarda kendime bakamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…