Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bizim günümüz aynı seninle ben de normal istiyorum. Doktorumla dün konuştum suni verelim başlatalım doğumu dedim ama kabul etmedi 😅
😂kız millet suni verilmesin diye uğraşıyor, sen suni mi istedin, doğal başlaması en güzeli canım , daha 41 e kadar yolu var bize erken

Benimki de en başta çok sinirleniyo biberon gibi gelsin istiyo alışmış orda zorlayınca alıyo. İlk tazyikli sütü sağ memenden bi de öyle dene belki kabul eder ya sana da yazık sağmakla uğraşıyosun sürekli
Sorma sürekli sağmaktan memelerim yara oldu artık acıyor zor sağıyorum sızlıyorlar

Normal bekleyen kaç kişi kaldık kızlaar, hoş ben daha 37+3 üm erken sabırsızlanmak için😂
Salı günü kontrolü olanlar vardı naptınız kızlar
Doktordan geldik kızlar nstde sancı falan çıkmadı bebeğin hareketleri gayet iyi çıktı çatı muayenesi yaptı doktorum bebişi biraz dürtelim dedi şükür dayanılmıcak gibi değildi derin nefesler aldım kendimi kasmamaya çalıştım bakalım beklemedeyiz cuma tekrar gidicez artık hala gelmezse cumartesi yada pazar doğurturuz dedi🙋🏻‍♀️

Canım ben tam 37+0 da doğum yaptım çok şükür hçbir sıkıntımız yok bugün 5 günümüz ve evimizdeyiz bende çok korkuyordum ya solunum sıkıntısı yaşarsa ve emme refleksi gelişmediyse diye ama hiçbiri korktuğum gibi olmadı sende korkma allahın izniyle hiçbişey olmaz inşallah
Bebek kaç kilo doğdu acaba ? Bizim de erken alınacak

Doktordan geldik kızlar nstde sancı falan çıkmadı bebeğin hareketleri gayet iyi çıktı çatı muayenesi yaptı doktorum bebişi biraz dürtelim dedi şükür dayanılmıcak gibi değildi derin nefesler aldım kendimi kasmamaya çalıştım bakalım beklemedeyiz cuma tekrar gidicez artık hala gelmezse cumartesi yada pazar doğurturuz dedi🙋🏻‍♀️
Bende yarın kontrole gitcem inşallah sancı çıkar açılmamda olsun bian önce doğsun😅

Bence anne için kurtarıcı. Ben ilk kızımda sadece uyurken veriyordum. Bırakması da kolay oldu
Şimdi benim oğlan 1 1 buçuk saat memede duruyo emiyo uyuyo oyalanıyo bıraktırınca ağlıyo. Acaba doymuyo olabilir mi yoksa emzik mi yapıyo emin olamıyorum

X