2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Haziran ayındA ben üstüne gördüm biliyormusunuz kızlar gene böyle regl bekliyorum 2 gün gecikmeyle oldum. Regl bitti 1 hafta sonra tekrar kanama geldi (sıcak jakuziye girmiştim)
Sonra gebeymişim kanda değerim 400-500 lü bişe cıktı şok olduk ama düştü dış gebelikten de şüphelendiler öyle bişeydi😊bence sıcak jakuzi düşürdü gibi geliyor🙁

Ah canım kaybın için çok üzgünüm. Yok canım ya sıcak döllenmeyi engeller spermi öldürür ama düşmesine sebep olmaz. Anomali vardır vücudun atmıştır bence. ❤️

İnşallah bu ay sağlıkla sıhhatle kucağımıza alarak bitireceğimiz gebeliklerimiz olsun ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Haziran ayındA ben üstüne gördüm biliyormusunuz kızlar gene böyle regl bekliyorum 2 gün gecikmeyle oldum. Regl bitti 1 hafta sonra tekrar kanama geldi (sıcak jakuziye girmiştim)
Sonra gebeymişim kanda değerim 400-500 lü bişe cıktı şok olduk ama düştü dış gebelikten de şüphelendiler öyle bişeydi😊bence sıcak jakuzi düşürdü gibi geliyor🙁
Onun bu dünyada nasibi yokmuş böyle düşün canim.En kısa sürede saglikla doğurup buyutebilcegin saglikli güzel bebislerin olsun inşallah.🥰

eveet canım çalışıyorum eve vardığımız 6 falan oluyor yemek yapıp yiyene kadar 9 . yumurtlama gününü bilmediğim için regl bitimi başladım
Anladım zor oluyordur gerçekten.Allah yardımcın olsun.Hatirladim seni kimyasal gecirmistin galiba.Kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyor diye okumuştum Hadi inşallah bu sefer saglikla olsun saglikla ilerlesin kucagin dolsun inşallah.

Canım benim ya burnumun direği sızladı yemin ederim.Allahım sana sabır versin.Seni cennette bekleyen 2 tane meleğin var inancımıza göre.Onlar annemiz girmeden biz girmeyiz cennete diyecekler Rabbimize.Allah sana en kisa surede dilediğin kadar saglikla buyutebilecegin saglikli güzel çocuklar nasip etsin.Özellikle dua edicem senin için.:KK19:
Amin canım inşallah isteyen herkese nasip etsin🙏 tek tesellim bu zaten cenette kavuşacak olmamız🥹

Anladım zor oluyordur gerçekten.Allah yardımcın olsun.Hatirladim seni kimyasal gecirmistin galiba.Kimyasaldan sonra hemen hamile kalınıyor diye okumuştum Hadi inşallah bu sefer saglikla olsun saglikla ilerlesin kucagin dolsun inşallah.
evet canım 2 kaybım bir kimyasalım var maalesef çok yorcu bi süreç oluyor benim için.pkos var bide glutensiz diyet yapıyorum 1 aydır

Günaydın kızlar 🌻 bende rüyamda hamile olduğumu gördüm, bilinçaltı oyunu sanırım 👀😄 alarmla uyanınca neye uğradığımı şaşırdım

Hiç sanmam jakuzinin düşürdüğünü sağlıklı olduktan sonra yiyeceği ekmek varsa gelen geliyor

Ay kızlar eski yaşanan acılardan bahsedilmiş. 😔 Lioo Lioo kuzum sen de çok acı çektin biliyorum. Bende tam 56 gün boyunca yeni doğan yoğun bakım kapısı önünde nöbet tuttum. Kızım ve oğlum için. Kızım sadece 4 gün dayanabildi doktorlar söylediğinde yere yığıldım resmen ağlamama bile izin vermediler sütün kesilir oğluna süt veremezsin güçlü olman lazım dediler. Oğlum günden güne iyiye gidiyordu durumu yavaş yavaş kendi nefes almaya başlıyordu. Sonra bir gece aniden nöbet geçirmiş sabah doktoru aradı o gece hiç uyumamıştım anne yüreği hissettim galiba. Ve ogünden sonra durumu iyiye giden oğlum hiçte iyi olmadı. Tekrar entübe edildi vücudu ödem toplamaya başladı sebebini bulamadılar. Vefat etmeden bir gün önce onu görmeye gittim. Hiç hareket etmeden yatıyordu elini tuttum o da benim parmağımı sıktı ve hiç bırakmadı galiba bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu galiba benimle vedalaşıyordu istemsiz bir şekilde gözümden yaşlar aktı. Anlamıştım bana veda ettiğini ama konduramadım. Ertesi gün 4-5 sularında haber geldi ve ben doya doya ağladım hem kızım için hem oğlum için...
Başınız sağolsun .. bunu söylemekte duymakta ne kadar zor bilirim.. eskilere gittiniz hepimizin kanayan yaraları var. Bende 56 gün bebek yoğun bakımında bekledim , o makinaların ötmesi, hemşirelerin koşması , üç saatte bir gidip süt sağmam, yanında değim bari sütümü içsin dedim.. vefat etmeden önce rüyamda gördüm beyazlar içinde kocaman çocuk olmuş ama zayıf , verdiğim sütü yutmuyordu, yerler hep süttü, her yer süt… anneme dedimki rüyada beyaz görmek güzel olur diyordun dedim ama ben bu rüyayı hiç beğenmedim dedim.. iki gün sonra kaybettik meleğimizi.. sonra sağdım tüm sütleri çöpe attılar hastanede.. rüyamda yerini bulmuş oldu

Başınız sağolsun .. bunu söylemekte duymakta ne kadar zor bilirim.. eskilere gittiniz hepimizin kanayan yaraları var. Bende 56 gün bebek yoğun bakımında bekledim , o makinaların ötmesi, hemşirelerin koşması , üç saatte bir gidip süt sağmam, yanında değim bari sütümü içsin dedim.. vefat etmeden önce rüyamda gördüm beyazlar içinde kocaman çocuk olmuş ama zayıf , verdiğim sütü yutmuyordu, yerler hep süttü, her yer süt… anneme dedimki rüyada beyaz görmek güzel olur diyordun dedim ama ben bu rüyayı hiç beğenmedim dedim.. iki gün sonra kaybettik meleğimizi.. sonra sağdım tüm sütleri çöpe attılar hastanede.. rüyamda yerini bulmuş oldu
Sizin de başınız sağolsun çok üzüldüm 😔🙏🏻

Ben rüyamda bebek görmedim 🙈
Bugunde regl olmadım henüz ve belirtide yok bakalım ne olcak testlerim kargoda gelirse yarın sabah yapacagm kızlar
Benimle başka bekleyen kim kaldı şuan?

X