2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kuzum yaptım testi ama gri ikinci çizgi yapar yapmaz 3 dk içinde neden kızarmıyor 😂😂
Benimde öle dünden beri yapıyorum. Gri çizgi çıktı adetim iki gün gecikti normalde olmaz gecikmezdi ben erken olurum genelde şaşırdım ama dediğin gibi neden pembe değil🤭🤭

Günaydınlar hanımlar nasılsınız İnşallah bugün hepiniz beklediğiniz haberu alırsınız 😍Benim bugün gecikmenin 3. Günü ve testim negatif sanırım geçen haftaki gecirdiğim soğukalgınlığından ötürü geciktim bilemiyorum artık ama sizlerden umudum var 😃 kalın hamile ekim listesi çoğalsın 😀 Eldorin Eldorin gecen nasıl geçti çocuğun uyudu mu 🤣😂
işlembaşarılı:KK70:

1 ekimde bahçecide 3.gün embriyo 2 adet transferim oldu .transferin 4.günü dayanamayıp normal kasetle test yaptım silik çizgi çıktı uçtum tabi …dün yani 6.gün kan verdim 0,85 çıktı 😞çok mutsuzum o konudan o konuya atlayıp başına gelen oldu mu diye yazıp duruyorum .13 Ekim test günü ama hemşire belki tutunmaya çalışıp sonra gerilemiş olabilir diyince daha da çöktüm sanki …
3 gün embiryosu 6 günde teste çıkmazki. Ben 8 gün çok silik görmüştüm bekle çok yeni. 5 gün olsaydı bir nebze çıkardı. Üzülme

Ben o zaman letu yumurta geliştirici kullanmıştım doktor kontrolünde çatlatma iğnesi kullanmamıştık değerlerdendir dediği günler 3-5-7 idi ben 5inde jelle birlikte denemiştim. Evet 2 yılın sonunda kimyasal gebelik geçirdi demekki hamile kalabiliyorum ama normal şartlarda olmadı 2 yıl içinde ki rahim filmi sperm testi hepsini yaptık
Bir sorun yok anladığım kadarıyla. O yüzden muhakkak olacak ama stres bile başlı başına bi engel, keske rahat olmayı başarabilsek. Benim sadece rahim filmi kaldı

P papatyamm13 bu ayda kullandım bakalım ne olacak. kimyasal geçirdiğim zaman ki belirtilerin birebir aynılarını yaşıyorum. Ocülasyonla takip etmedim ama olası ovü gününe göre yarın 9. Gün ovüden sonra. test sipariş verdim yarın gelirse yapacağım. Benim adetlerim pek düzenli değil 25-35 gün arası oluyor sol yumurtalıkta polikistik görüntü var dedi doktor ama hormon normal. Letu ve hel kullandığım zaman 28. Gün prodoctor testte çift çizgi gördüm kan verdim 2.77 çıkmıştı sonra 20 daha sonra 64 oldu ve düşüşe geçti
İnşallah bu sefer sağlıklı bi gebelik haberiyle gelirsin 🥰 testlerini bekliyorum 🥰

Niye e nabıza düşmüyor ya göğüs hassasiyeti varmı
Normalde 2 gün sonra düşüyormuş ama ben 7 Ekim'de kayıt actirmistim 8 Ekim'de dün kan verdim e nabiza yansimis göğüs hassasiyeti sol yumurtalık agrisi var ama 0,6 dan küçük yani hiç bişey yok regl olacağım demekki gerçi benim ayın 28 idi 12.gun bugün dün 11. Gundu bilmiyorum regl olsa da bari uzamasa

Normalde 2 gün sonra düşüyormuş ama ben 7 Ekim'de kayıt actirmistim 8 Ekim'de dün kan verdim e nabiza yansimis göğüs hassasiyeti sol yumurtalık agrisi var ama 0,6 dan küçük yani hiç bişey yok regl olacağım demekki gerçi benim ayın 28 idi 12.gun bugün dün 11. Gundu bilmiyorum regl olsa da bari uzamasa
Aynen canım yoksa bari regl gelse ama 2 günün var gibi daha

Kızlar gebelik testi alacağım internetten ne alayım çok pahalı birşeyde olmasın öneri varmı

Ekledim resim cnm , onun dışında bendeki belirtiler : göğüs elektriklenmesi 😂 kasık ağrısı gidip gelen bugünde bacağım ağrıyor 😅
Merhaba, hayırlısı olsun. Kaç gün öncesinde belirtiniz başlamıştı. Erken mi yumurtlama döneminiz acaba birde ilişki takibiniz nasıl olmuştu 😍🧿

Dünden beri hiç kesilmedi benim sol yumurtalıkda ağrı
Bugünde çok midem bulanıyor acaba enfeksiyon dan mı başınıza gldi mi hiç

Kizlar bu posta gelen yorumlar niye bana bildirim olarak gelmiyor. Bende dünden beri kimse yazmıyor diyorum.
Kimler hamis. Test yapacaklar vardı noldu kizlar

Herkese merhaba.Bugün ovulasyonda pik oldu sanki Çok heyecanlandım.☺Anlayanlar yorum yapabilir miiii?

Eklentiler

• 20241009_120256.jpg
    20241009_120256.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 21
X