2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bunlar erken gebelik testi galiba.Ben 5-6 gün kala kaset testle senin 6 gün kala testinden daha belirgin silik çizgi ile öğrenmiştim 2.cocugumu.Belirtiler herkeste farklı demek ki.Ben de çok keskin bel ağrısı oluyor gebelikte.Goguste elektrik çarpması gibi sizi bende de olmuştu.Ve göğüslerime dokunamıyordum damarları asiri belirgindi.
Evet cnm erken gebelik testi, 4 gün kala yaptığımda dündü betada verdim 204 çıktı
Ay sizin ikiz olabilir miii?🫢
Vallah artık şansıma ne çıkarsa sağlıklı olsunda tek temennim o 🙏🏻🥲
Çok gülmüştüm ya test yapıp evden kaçmak büyük aksiyon.😂Denenmelik.Allahta seni güldürsün😀
Gülmek tüm kadınlara çok yakışıyor gül canım bende bol bol güldüm bugün 🌸🌸🌸

Ayyyy ben sabah yaptığım testi işe götüren biriyim ya. Mümkün değil evde bırakamam.😂😂😂😂
İşin sırrı orda 🤣

Evet cnm erken gebelik testi, 4 gün kala yaptığımda dündü betada verdim 204 çıktı

Vallah artık şansıma ne çıkarsa sağlıklı olsunda tek temennim o 🙏🏻🥲

Gülmek tüm kadınlara çok yakışıyor gül canım bende bol bol güldüm bugün 🌸🌸🌸

İşin sırrı orda 🤣
4 gün kala 204 masallah çok iyi değer.Benim 3 gün kala 83.5 tu.Saglikla ilerlesin insallah.Hepimiz gülelim hep gülelim 🥰

Adetine kac gün vardi senin? Kaset tesler hemen belirgin göstermeyebiliyo. Yarin tekrarla bakalim yine bisey gözükcekmi
Evde test kalmadı ki yarın olmassam kesin hamileyim demektir zaten hiç gecıkmez normalde benim adetim hep erken olurum 😀
Hayırlısı bakam

Ya o jel de Bi değişik yani içinde 5 ml varmış ben sonradan meraktan içinde kalmış mı diye baktım yarısı o uzun çubuk kısmında kalmış nerdeyse. O 2-3 ml işe yarıyor mu gorcez bu ayın sonunda😂
Bende kullanıyorum ilk kullandığımda kimyasal gebelik geçirdim dediğin gibi birazı içinde kalıyor

Bende kullanıyorum ilk kullandığımda kimyasal gebelik geçirdim dediğin gibi birazı içinde kalıyor
Peki kaç kez kullanmıştın ben sadece pik olduğu günü degerlendirebildim o yüzden sadece 1 kez kullandım. Kimyasal da olsa gebe kalabildigini göstermiş o açıdan iyi bence. Bu sefer sağlıklı gebelik olur inşallah

Peki kaç kez kullanmıştın ben sadece pik olduğu günü degerlendirebildim o yüzden sadece 1 kez kullandım. Kimyasal da olsa gebe kalabildigini göstermiş o açıdan iyi bence. Bu sefer sağlıklı gebelik olur inşallah
Ben o zaman letu yumurta geliştirici kullanmıştım doktor kontrolünde çatlatma iğnesi kullanmamıştık değerlerdendir dediği günler 3-5-7 idi ben 5inde jelle birlikte denemiştim. Evet 2 yılın sonunda kimyasal gebelik geçirdi demekki hamile kalabiliyorum ama normal şartlarda olmadı 2 yıl içinde ki rahim filmi sperm testi hepsini yaptık

P papatyamm13 bu ayda kullandım bakalım ne olacak. kimyasal geçirdiğim zaman ki belirtilerin birebir aynılarını yaşıyorum. Ocülasyonla takip etmedim ama olası ovü gününe göre yarın 9. Gün ovüden sonra. test sipariş verdim yarın gelirse yapacağım. Benim adetlerim pek düzenli değil 25-35 gün arası oluyor sol yumurtalıkta polikistik görüntü var dedi doktor ama hormon normal. Letu ve hel kullandığım zaman 28. Gün prodoctor testte çift çizgi gördüm kan verdim 2.77 çıkmıştı sonra 20 daha sonra 64 oldu ve düşüşe geçti

Günaydınlar hanımlar nasılsınız İnşallah bugün hepiniz beklediğiniz haberu alırsınız 😍Benim bugün gecikmenin 3. Günü ve testim negatif sanırım geçen haftaki gecirdiğim soğukalgınlığından ötürü geciktim bilemiyorum artık ama sizlerden umudum var 😃 kalın hamile ekim listesi çoğalsın 😀 Eldorin Eldorin gecen nasıl geçti çocuğun uyudu mu 🤣😂

X