2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar çatlatma iğnesi olanlara bir sorum var. çatlatma iğnesi kararını nasıl alıyoruz ?
Ben 10-11 aydır deniyorum. benim kan tahlillerim de güzel eşimin sperm testlerine de bakıldı varikoseli var ama çocuğa engel değil dedi doktorlar.
Döngüm çok düzensiz ama PCOS teşhisi konulmadı amh 5.01 çıktı ama doktorum pcos yok diyor. Acaba bu ay çatlatma iğnesi mi denesem. içim karardı, umutsuzlukla nasıl baş edeceğim bilmiyorum. Eşim de üzüldüğümde tribe girdiğimde kızıyor ama elde değil.

Ben de iki aydır çatlatma iğnesi deniyorum bazı doktorlar kendisi hemen veriyor ama bazısı da vermiyor siz doktora gittiğinizde belirtin bu ay çatlatma iğnesi mi denesek diye doktor sizi yönlendirir o ay yumurta büyütme için klomen ya da femera verir

Tamamdır çok teşekkür ederim. Yaşım 30 dan küçük olduğu için doktorlar olur bakalım deneyin kafasında hep. çıldırıyorum

Tamamdır çok teşekkür ederim. Yaşım 30 dan küçük olduğu için doktorlar olur bakalım deneyin kafasında hep. çıldırıyorum
Evet ama sizin de neredeyse bir yıl olmuş doktorlar bir yıl içinde olmazssa veriyorlar hatta benim kuzenim 8 aylık evli yaşı da genç ona da verdiler

Kızlar pcos da hiç
Döllenicek boyuta yumurta gelemiyor mu yoksa bir kaç tane yumurta gelişiyor mudur

Elinde varsa her gün sabah idrarıyla tekrarla bence. Forumda gördükçe benim de tekrar test yapasım geliyor olmadığını bile bile
Ay merakımdan duramıyorum ki yapmıycam diyorum yine yapıyorum. Birde bu ay belirtilerim var normalde olmayan. Oyüzden daha çok merak ediyorum

En önemli belirtim meme ucu ağrısı ilk gebeliğimde de bundan şüphelenip test yapmıştım tabi ozaman bir gün gecikmem olmuştu. Sadece sol kasıkta ağrı arada bacağıma vuruyor yorulunca
Vücudunu en iyi sen tanırsın vanım inşallah vardır Allahım sağlıkla nasip etsin

Evet kızlar kırmızılar göründü kittenlyy 23 Ekim/19 Kasım yeni dongum ama Lioo yok listeyi kim duzenleyecek?

Çizgi görmeyen kızlar söyleyin bence sizde. Bizim gözümüz sürekli görmek istediginde görüyor gibi geliyoruz bazen

Bende 30 a 1 kaldı ama 28 yaşındayken de çatlatma verdi bu yıl tedaviye geri döndüm 2 aydır yine çatlama verdi doktorum. Bende de eşimde de problem yok sebepsiz infertilite. geçtiğimiz ay klomen + Gonal F İğne (100 mg 4 gün) + çatlatma iğnesi kullanmdım; bu ay da femara + Gonal F İğne (125 mg 4 gün) + çatlatma iğnesi kullanmdı. Bu aydan sonra bir ay daha deneriz olmadı tüp bebek dedi doktorum.
Evet kızlar kırmızılar göründü kittenlyy 23 Ekim/19 Kasım yeni dongum ama Lioo yok listeyi kim duzenleyecek?
Neden ceza aldı anlamadım kaç gün oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…