2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Selam kızlar dün bata 12 gün kala kan vermiştim 1.20 çıkmıştı. Sabah yine test yaptım bu şekilde silik çıktı. Yaptığım tüm testlerin bozuk olması imkansız değil mi ? Bana hepsi mi bozuk geliyor anlamadım. Dün forum da biraz araştırma yaptım çoğu kişi benim söylediğimi belirtilerle aynı belirtilere sahip olanlar kan vermiş 1.20 çıkmış regle daha varken çoğunun da yükselmiş. Şimdi benim geçen ay 9 eylülde regli olmam gerekirken 13 eylülde reglim geldi o gün test yaptım pozitif gördüm ardından regli oldum. Bu ay da 8 ekimde regli oldum 11 inde bitti. 13 ekimde ovu testi yaptım pik değildi ama hafif olarak kırmızıydı. acaba yumurtlamam erken mi oldu ? 13-15 ekimde deneme yaptık. Kafam öyle karıştı ki. Biliyorum çok erken yaptırdım ama içim içimi yedi durdu. Bu sabah yine böyle rest çıktı kafayı yemek üzereyim.

Eklentiler

• IMG_4167.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 39
  • 4E2C2FE6-FF55-45A1-B17C-176E5ED9C265.jpeg
    90,2 KB · Görüntüleme: 28
Bu geçen ay geçıkmemin olduğunda yaptığım test. O günde regli oldum. beynim yandı artık

Eklentiler

• IMG_1229.jpeg
    185,9 KB · Görüntüleme: 30
Bu testler var ya tam kafayı yemelik. Benimki de dünki gibi çıktı ama koyulaşma pek yok

Bu testler var ya tam kafayı yemelik. Benimki de dünki gibi çıktı ama koyulaşma pek yok
Kafayı yemek üzereyim gerçekten. Kimisi yeniyse hemen kandan çıkmıyor kimsi de ilk kanda çakıyor diyor. Ben anlamadım 6 Kasıma randevu buldum bakalım . 3 Kasım da bat günüm. Sabır çekip bekleyeceğim. Şu testlere verdiğim paralara acıyorum gerçekten. Hem bizi kafayı yememize sebep oluyor hemde delirtiuor

Valla ya her kafadan bir ses çıkıyor normal insanlar gibi gecikmeyi bekleyemiyoruz ki illa acele edicez

Canım kafanın karışmasında haklısın ama sabretmekten başka yol göremiyorum bikaç gün bekleyip sonra testi tekrarlardım ben olsam.kanda negatifse mecbur bekliceksin

Geçen ay kimyasal olduysa anca siliniyorsa şuan onun silik çizgiside olabilir. 4-5 güne ya çizgi tamamen kaybolucak yada koyulaşması gerek

Hakkında hayırlısı

2022 de 2 kaybım var 2 kimyasal. 3. Denemede oğlum dünyaya geldi. Tekrar aynı şeyleri yaşamak cidden çok zor aklıma bile getirmek istemiyorum.

4ün üzerinde // yazanı şimdi yaptım tam 10 dk çektim bence var ya siz ne düşünüyorsunuz

Elimde erken vardı onu da yaptım bu da yanlış çıkarıyorsa bi daha yapmam benim gözler cidden gitti sinirden gülüyorum artık

Eklentiler

• IMG_4174.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…