2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Testlerin ikisi de bozuk çıktı, fıkra bu kadar.
😂😂😂 bir gebenin günlüğü yazıyor üzerinde de, gidip ağlayarak günlüğüme yazacağım şimdi.😂
Ay C çizgileri bile yok.Neden işini düzgün yapmaz ki insanlar 😏O markanın epey takipçisi de var.Bence yazın instagramdan test resimlerini de atın görsünler bozuk testlerini.😒

Gelsin belirtilerrrrrrr.İnnnsallah bu ay gebe kalırsın canim.Ya da şu an gebesindir 🤲💕
Ay inşallah inşallah (ama şimdiden çokta tribe girmemek lazım temkinli olalım) bu benim kendi kendime söylediğim ama iç sesim sürekli memelere dokuuunnnn memelere dokuuunnn diye fısıldıyor🤭

Testlerin ikisi de bozuk çıktı, fıkra bu kadar.
😂😂😂 bir gebenin günlüğü yazıyor üzerinde de, gidip ağlayarak günlüğüme yazacağım şimdi.😂
Kendi sayfalarına testin bozuk çıktığını söyleyince yenisini hediye ediyorlar. Bence sende yaz fotolarını at bozuk çıktı diye

Ay inşallah inşallah (ama şimdiden çokta tribe girmemek lazım temkinli olalım) bu benim kendi kendime söylediğim ama iç sesim sürekli memelere dokuuunnnn memelere dokuuunnn diye fısıldıyor🤭
Umutların boşa çıkmasın insallah canim.Sana dua ediyorum eski topikten beri.Saglikli hayirli güzel bebekleri olsun diye 🥲🥰🤩

Valla okudukça yazılanları acaba gebemiyim dedim bende 11 Ekim yumurtlama uygulamaya göre sat 30Eylül , bat 25-26 sadece kasık ağrım var , memişler de öyle hassaslık yok (bu çok önemli galiba hepiniz onu yazmışsınız) test ne zaman yapsam ki sizce

Korkuyorum açıkcası senin belirtin neydi benim karnıma ara ara ağrı giriyor
benjm regl belirtileri işte kasık ağrısı ara ara ve sabah inceden Bi bulantı. Şu anda da aynen devam ediyor ağrı ve bulantı geçmedi benim gastrit de var stres yapınca da oluyor test vs biraz stres oldum ondan da olabilir. Gece karnımı tutmuşum eşim oyle dedi farkında değildim ağrım vardi yanj regl olcam diyordum. Göğüs hassasiyeti de var benim her regl oncesinde olur zaten. Extra koku hassasiyeti var onu da eşim farketmis şüphelendim ben dedi 😅 salataliklar seraya geçince hafif kokusu değişir ya herkes farketmisti ama bana ağır bi balık kokusu gibi geldi midem almadi yiyemedim o derece geldi. Eşim benden iyi koku alır, tamam hafif kokusu var da o derece bi koku yoktu yenmeyecek kadar demişti şaşırmıştım 😅

X