2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Niye bazıları beni ghostluyor acaba🤓

Ya ben aslında almadım ov testi. Şimdi sitesine yazsam bizden almadınız derlerse, kime yazmam lazım ki hi de. Gynosed yanında geldi.🥲
Evet hediye geliyor içinde kendileri koyuyor sonuçta. O cikan hediye bozuk diyebilirsin foto da at tanirlar testlerini. Tekrar gonderiyorlar diyorlardi ama bilmiyorum dene istersen. Ben buralardaki tavsiyelere bakarak başka ovu testi gebe gebelik testi aldım deniyordum birsey bildiğimden değil de

Maşallah saglikla ilerlesin saglikla kucagina al inşallah.Çok tebrik ederim çok sevindim.

Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canım 🥰

Hayırlı olsun Allah biz de nasip etsin

Hayırlı olsuuun😍😍😍😇

Ah tebrik ederim.☺️🌸

P papatyamm13 🧿🧿🧿 ay sağlıkla ve kolaylıkla kucağınıza alırsınız inşallah🙏
Hepinize coookkk teşekkür ederim🥰 atladığım varsa özür dilerim bu arada🙈 bu grup uğurlu diye düşünüyorum aylardır uğraşıyorum catlatma ignesi de denedim 2 kez ama olmamıştı buraya girdigim ay oldu 🥰herkesin pozitiflerini göreceğiz inşallah hepinize dua ediyorum sizlerden de surecin sağlıklı olması için dua bekliyorum 🥰 burda birbirimizi en iyi biz anlarız neler yasadigimizi en iyi biz biliyoruz. tanıdığım Bi çok insanla paylaşmak bu kadar samimi gelmiyor şu an düşününce gerçekten 😊

Kızlar bu arada benim gogus hassasiyeti birkaç gündür başladı minik minik kasık agrilari. Artık regl günüm geliyor onun belirtileri ile aynı resmen. Ayaklarım buz gibi 2 gündür. Göğüste elektriklenme var mi çok baktım yok ama bu arada tüh dedim 😂 regl belirtisi geldi diye üzülmeyin yani. Tabi benim sağlıklı mi bilmiyoruz ama ilk kez bu kadar bariz pozitif gördüğüm için şaşkınım 😅
Güzel düşün güzel olsun herşey canım

Yaaa hatırladım! Sizdiniz bana gynoseed tavsiye eden. Şimdi daha çok sevindim.🙈🥰 ay inşallah bana da iyi gelir🥹
İnşallah canım 🤲🥰 benim topicte Bi arkadaş o vesileyle hamile kalmış ben de Bi umut deneyeyim demiştim araştırdım işe yarayan da yaramayan da vardı takdir Allah tan tabi ama geçen 2 ay catlatma ignesi femara kullandım onun etkisi ertesi ay devam ediyor diyorlar belki de o etki etti yani bilmiyorum vesile olan ne ama aklında kalmasındansa dene almışsın zaten

Merhaba arkadaşlar ben burada yeniyim. Bata 2 gün var 3 gündür test yapıyorum her seferinde silik çizgi görüyorum. 6 tane falan test yaptım hepsinde de yalancı pozitif vermez değil mi? Bu da bugün yaptığım test

Eklentiler

• IMG_20241018_113709_246.webp
    255,4 KB · Görüntüleme: 11
Kiz haykirdimmmn :KK70:
Ay inşallah inşallah (ama şimdiden çokta tribe girmemek lazım temkinli olalım) bu benim kendi kendime söylediğim ama iç sesim sürekli memelere dokuuunnnn memelere dokuuunnn diye fısıldıyor🤭

Benim de kasıklarımda sızlamalar var çatlatmadan sonraki 6. gün bugün ama memiklerde birşey yok hiç :KK1:
Benim meme uçlarında ara ara sızlamalar oluyor ama regl belirtisi de olabilir. Bugün softec marka erken gebelik testlerinden ve laboquick kaset testlerden sipariş verdim. Çarşambaya kadar sabredebilirim inşallah 😄

X