2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar kayganlaştırıcı öneriniz varmı ben ihtiyaç duyuyorm da bazen🫤. Hemde gebeliğe engel olmcak bişe olsa?
Doktorum su bazlı bişe kullanabilirsin dedi ama marka söylemedi

Hindistan cevizi yagı sizce zararlımı
Canım hatirladigim kadarıyla gynoseed idi jel. O aynı zamanda kayganlastirici olarak da kullanıl mıyor mu? Ben hep bir taşla iki kuş diye hatırlıyorum niyeyse 🤣

Folic asitlerinizin markalarını çok merak ettim bana daha önce prenelac omega 3 vermişti yeni dr da gebyfoll verdi. Prenelactan daha var diye yeniden almadım

Kız jelci ne okuyamadım bu ne diyo diyorum😅😅🤦‍♀️
Bu A As6 hep jele merak sarmıştı ya jel diyip duruyodu🤣 şimdide jeli duydu hemen yazdı bak.
Sahiden soyluyormusun 😌
Valla ilerde çok rahat edersin ne güzel beraber büyürler
Canım hatirladigim kadarıyla gynoseed idi jel. O aynı zamanda kayganlastirici olarak da kullanıl mıyor mu? Ben hep bir taşla iki kuş diye hatırlıyorum niyeyse 🤣
Kız cok mantklı ben direk onumu alsam

Bu A As6 hep jele merak sarmıştı ya jel diyip duruyodu🤣 şimdide jeli duydu hemen yazdı bak.

Valla ilerde çok rahat edersin ne güzel beraber büyürler

Kız cok mantklı ben direk onumu alsam
aynen bende farkettim herkese jel sorup duruyordu🤣🤣 komik yanı da jel harici hiçbir konuya yazmıyor A As6

Merhabaa, bence çok kısa zaman olmuş olmayabilir yumurtlama ama siz emin olmak için ovulasyon testi yaparsanız daha sağlıklı olur bence.
Benim yumurtlama dönemleri 2-3 gun sürüyor o akıntı ve yumurtlama olduktan sonra akıntı değişiyor mesela. Yanj hemen 1 gunde olacak diye kaide yok. Takip et bence daha yeni başladıysa
Ay normalde yumurtlama testi epeydir kullanmıyorum ama geçen de bahsetmiştim buraxa gynoseed ben de kullanmak istiyorum diye, aldım. Yanında da ovulasyon testi gelmiş. Deniyim madem.😁

Ay normalde yumurtlama testi epeydir kullanmıyorum ama geçen de bahsetmiştim buraxa gynoseed ben de kullanmak istiyorum diye, aldım. Yanında da ovulasyon testi gelmiş. Deniyim madem.😁
Testlerin ikisi de bozuk çıktı, fıkra bu kadar.
😂😂😂 bir gebenin günlüğü yazıyor üzerinde de, gidip ağlayarak günlüğüme yazacağım şimdi.😂

Eklentiler

• IMG_2563.jpeg
    IMG_2563.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 13
Kızlarr herkese merhaba 🥰
Dün bat tarihime 3 gün varken artımed erken gebelik testi yaptım ve silik de olsa çizgi çıkmıştı. Tabi artımed olduğu için güvenemedim ve bugün başka marka erken gebelik testi yaptım negatif 🥲🥲🥲 öfff şu yalancı çizgilerden bıktım 😭

Kendime "Kaderde gülecekmiş ne zaman ne zaman" şarkısını armağan ediyorum 😅🤣🤣

Evet malasef beraberim. Yasadigimiz yerler yakinda yikilacak. Yerine ev verilecek. O sebepden ayrı eve cikmiyoruz bizede ayrı ev verilecek
Anladım canım.Sağlık olsun.Cekirdek ailenle yeni bebeklerinle çok mutlu yaşayacağın güzel bir ev nasip olur inşallah.🥰

X