2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ya kizlar 1 2 gun once birisi benide ekle demis. Seni bulamiyorum sen beni bul yeniden yazarmisin Sat Bat. Eklim

Belli olmaz canım 1 anlık birşey sonuçta belki denk gelir bazen hergün değerlendirsekde olmuyor bazısı 1 günle kapatıyor işi . Sen ovulasyon kullanıyormuydun nokta atışı denk getirirsn belkim.
İnş gerek kalmaz bu ay bitirirsin bu işi

Regl olmak bile nimetmiş beee sakın reglim geciksin diye yanlış dua etmeyin kızlarım .
Aynen aynen bende temmuzda 16 gün gecikme yaşadım sebepsiz kist falanda yoktu. Ayy çok kötüydü. Kesinlikle Duayı da doğru yapmak lazım

Regl olmak bile nimetmiş beee sakın reglim geciksin diye yanlış dua etmeyin kızlarım .
Evet ya doğru diyorsun
Kullanıyorum ovulasyon bakalım kısmet. Evde başkası varken hiç rahat edemiyorum biz birde ailecek beraber yatıyoruz oğlumla öyle olunca evin başka yerlerini kullanmamız gerekiyor değerlendirmeler için bakalım ya kısmet bu işler. Belki kaçamak yaparız kayinvalidemler buradayken

Canım merhaba sonucun ne çıktı

Öyle de heyecanlı olur.Dı dı dırınnn

Kp şuan oğlumu ninni soyleyerek uyutuyor sevinçten ne yapicagimi şaşırdım
Derken anlık şuan aglayarak geldi ve emiyor
Çok mu sevindim nedir

Eklentiler

• 17291579576718118876603759151507.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 25
Evet guzeller nerdesiniz napiyonuz

Arkadaşlar bugün hsg çektirdim gebeliği kolaylayştırdığı doğrumu varmı çektirdikten sonra hamiş kalan.
Burada çok okudum hsg sonrası açıldığı için tüpler 4
22/23 Ekim benim de 20sinde yapicaz biz test siz de bizimle yapsaniza
Yapalım bende dün aldım prodoctor 5 li gelir umarım 21 i görünüyor teslimat ama beraber yapalım heyecanlı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…