2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kızlar pik günün üstünden 10 gün geçince mi test yapıyosunuz yoksa çatlamanın mı o kısmı anlayamadım hshhshs

Bu arada hiçbir doktor da hormon test istemedi burda okuduklarından yaptırmam gerektiğini düşündüm ben talep edicem doktordan
Sanırım bir seneye kadar normal gözüyle bakılıyormuş ama yine de içinizin rahat etmesi için isteyebilirisiniz belki de test🌸

Bu arada hiçbir doktor da hormon test istemedi burda okuduklarından yaptırmam gerektiğini düşündüm ben talep edicem doktordan
aynı şekilde benim de sanırım yaş ve deneme süresine göre. ben geçen ay yaptırdım. bu ay denemeye başlayalı 10ay oluyor. 28 yasındayım doktor bana sen 18 ayın dolmadan bir daha gelme sorunun yok dedi.. bu evet iyi bir şey ama nedense öyle hissettirmiyor.

Ben femometer kullaniyorum ❤️ testi canlı çekersen akıllı teşhis de yapıyor 🙈 ben ogkuma hamileyken testin pozitif olduğunu uygulamadan öğrendim 😂

Kız adetin gecikmiş bence yap sen yine. Bak ben kolay kolay test yap demem. 😂 En son @starkarya ya dedim ikinci çizgi çıktı 🙈

Sahi kız sen kayboldun @starkarya ne oldu yeniden test yaptın mı?
Femometr I bende kullaniyorum nasil cekiliyor. Neresinden var o ozellik

Ya benim bugün akıntımda incecik damar şeklinde pembelik gelmiş kılcal damar şeklinde ama senelerdir hiç böyle bir şey görmemiştim çok merak ettim. Yaşayan oldu mu? Ama yerleşme kanaması vs olabilmesi için de çok erken daha yumurtlama günüm gelmedi🤣
Yumurtlama akintisinin içinde olabiliyormuş bu sekilde yumurtlama olmadığına emin misin döngünün kaçıncı gunundesin

Biz yumurtlama takip ettik bu ay baya sıkı değerlendirdik o yüzden çok umutluydum ama hayırlısı yaa eşimde sperm sorunu yok bende de yumurtalarımda bir sıkıntı yok ama hormon testine baktırmadım bu ay olmazsa hormon testine gidicem. 6 aydır deniyoruz bizde

1 yıla kadar normal kabul ediliyor canım. Ama doktorun da onaylarsa yaptırabilirsin. Yine de bence hemen negatif diye düşünme 1 gün bile fark ediyor ❤️

Femometr I bende kullaniyorum nasil cekiliyor. Neresinden var o ozellik
Canım günlük kayıt kısmında HCG sekmesi var. Artıya tikliyorsun sonra akıllı teşhis diyorsun o fotoğraf çekildikten sonra negatif ya da pozitif diye isaretliyor.

Benim çok erken daha.Dün yumurtlamanin 5.günüydü 🙄Çookk erken değil mi?Şöyle de bir şey var vücudum hormonal değişimlere çok hızlı ve belirgin tepki veriyor genellikle.Bilemiyorum 5 gün sonra ak kara belli olur inşallah.20 sinde test yapacağım.
Haber bekliyorum muhakkak 😘

Kizlar az once test yaptim ya once aşagdakini yaptim. 5 dakika sonrasinda baktigimda yeni yeni inmeye baslamisti kan. Galiba bozuk diye onu bıraktım yeni yaptim ustekinni. Altakine baktigimda ikinci cizgi var fotoya uzaktan baktiginda belli oluyor. Iki test farkli markalar. Acaba test bozuk mu
Canım bu alttaki mavi teste pek güvenme koyu çizgi çıkmadıkça. Ben o testi suya tuttum onda bile çizgi çıkardı

Yeni belirtilerde bugün.Herkes yazıyordu kasık batması diye.Ben de ne batması yaaa diyodum.Şu an benim sol kasıgima bisey batıyor çıkıyor batıyor çıkıyor ve batıyor çıkıyor :rolleyes: Eldorin Eldorin Lioo Lioo kittenlyy kittenlyy tubaslk tubaslk Japonbaby Japonbaby ve diğer kızlar yorumları alayim lütfen :KK52:

Yeni belirtilerde bugün.Herkes yazıyordu kasık batması diye.Ben de ne batması yaaa diyodum.Şu an benim sol kasıgima bisey batıyor çıkıyor batıyor çıkıyor ve batıyor çıkıyor :rolleyes: Eldorin Eldorin Lioo Lioo kittenlyy kittenlyy tubaslk tubaslk Japonbaby Japonbaby ve diğer kızlar yorumları alayim lütfen :KK52:
Hayatım benim de öyle başladı sağda benim ama böyle bi anda girip cıkıyordu hatta apandisit sandım 😂

Yumurtlama akintisinin içinde olabiliyormuş bu sekilde yumurtlama olmadığına emin misin döngünün kaçıncı gunundesin
Yumurtlama gününe 2 gün görünüyor ovulasyon testi yaptım aynı koyulukta değil silik, ilk defa yaptığım için öncesiyle kıyaslayamıyorum ama yarın da bakıcam.

Hayatım benim de öyle başladı sağda benim ama böyle bi anda girip cıkıyordu hatta apandisit sandım 😂
Baya sızı gibi acıdı yani solda bi hareketler var hadi hayırlısı.Önceki gebeliklerimde hatırlamıyorum batma falan.

Yumurtlama gününe 2 gün görünüyor ovulasyon testi yaptım aynı koyulukta değil silik, ilk defa yaptığım için öncesiyle kıyaslayamıyorum ama yarın da bakıcam.
Yumurtlamadan bir iki gün önce başlıyor zaten akinti.Buyuk ihtimal yumurtlama akıntısı.Çok çok hafif senin bahsettiğin tarzda kanama olabiliyormuş.

Dün çatlatma iğnesinin 11.gunu idi sağlık ocağında ve hastanede kan testi verdim ilk önce sağlık ocağında kan testi verdim 0.8cikti 6/7saat sonra hastanede verdim kan orda ise 3.2cikti sizce artismi var yoksa farklı hastne olduğu için mi böyle çıkti umutlanmalimiyim

Bi iki gğne elektriklenme de olursa bu iş tamam demektir bendede öyle olmuştu,😊☺️☺️
11.10.cuma 23.6 beta
12.10.cumartesi 37.0 beta
16.10.çarşamba 117.0 beta

Kızlar bu okay mi sağlıklı dimi tubaslk tubaslk A As6 Eldorin Eldorin
Canım kanların hepsi aynı hastanemi ? Ortalama 75 % fln artmış , iyi 60% üstü iyi 😉 aynı hastanede aynı saatte ver hep, reglin kaç gün geçti ?

X