2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Sigarayı nasıl biraktin ne kadar oldu bırakalı ne olursa olsun vazgeçemiyorum o zikkimdan yapamıyorum atamıyorum hayatimdan 😑
Aşko ben cocugun oluşum evrelerini okudum araştırdım ve su an ben ne yiyip içersem ona gidiyor o yüzden küt diye bıraktım. 3 gün oldu. Hatta sigara içiliyo yanımda onda da dumandan rahatsız lup uzaklaşıyorum canım çekmiyo tamamen kafada bitiyor gerçekten.

Aşko ben cocugun oluşum evrelerini okudum araştırdım ve su an ben ne yiyip içersem ona gidiyor o yüzden küt diye bıraktım. 3 gün oldu. Hatta sigara içiliyo yanımda onda da dumandan rahatsız lup uzaklaşıyorum canım çekmiyo tamamen kafada bitiyor gerçekten.
Evet bende biliyorum ama kötü bir insan olduğumu düşünüyorum artık bebek varsa içiyorum ve sanırım içmeyede devam edeceğim 😔

Adetime 8 gü kana ilk kan testimi yaptırdım 1.34 çıktı sonrasında erken gebelik kaset test v.s yaptım onlarda negatif ama 1 tane erken gebelik çok çok silik bir şekildeydi adetime 8 gün kala yaptığım testte sonra adetimin başlaması gereken gün yaptım bir test daha onda da 1.45 çıktı dün sabah idrariyla 1 kaset test yaptım negatif çıktı ama ben belirtileri yaşıyorum
geç döllenmedir belki. bende kan almadan once sonuç düşük de cıksa geç döllenme olabilir adetin geciktiği sürece hamilelik süphesi var demişlerdi. hatta 0-7 değer arasına şüpheli mi diyordu ne doktor

Ayy hadi bakalım tazecik anne güzel guzel haberler getir bize 😇😇😇🥰🥰🥰🤗
aminnnn ay inşallah ya bugün 4 hafta oldu son adet tarihine göre. meryem suresi dinliyorum salavat çekiyorum, ayetel kürsi okuyorum aklıma düştükçe. allahım hepimize sağlıklı gebelik sağlıklı doğum yapmak ve sağlıklı hayırlı evlat büyütmeyi nasip etsin kötü niyetli insanlardan, kem gözlerden, kötülüklerden sakınsın dualarım hepimize :)

günaydın. Bata 4 gün kaldı dün testim negatifti. Kasıklarımda ağrı var. Göğüslerim inanılmaz şiş ve uçları ağrılı. Birde dün öksürürken gece sağ yumurtam ağrıdı. Bir daha test yapıp kendimi üzmek istemiyorum sizce kan versem çıkar mı

günaydın. Bata 4 gün kaldı dün testim negatifti. Kasıklarımda ağrı var. Göğüslerim inanılmaz şiş ve uçları ağrılı. Birde dün öksürürken gece sağ yumurtam ağrıdı. Bir daha test yapıp kendimi üzmek istemiyorum sizce kan versem çıkar mı
günaydın ben 3 gün kala öğrendim ama bence bekle en erken yarın ya da bat günü yap.

Sigarayı nasıl biraktin ne kadar oldu bırakalı ne olursa olsun vazgeçemiyorum o zikkimdan yapamıyorum atamıyorum hayatimdan 😑
Canım bende ilk öğrendiğimde reglim geçmemişti daha günde 5 e indirdim. Sonra pazar dedim ki hiç içmicem, en fazla bu kadar içim dediğin zaman o kadar içiyorsun . Başka şeylerle oyalan ve kendine içmicem ya ben istemiyorum de , bu zıkkıma düşkünlüğüm bebeğimden fazla olamaz de kendi kendine bulantılar fln da başlayacak yakjnda bırakırsın, kadınlar çok güçlü başaramayacağımız şey yoktur 💪🏻

Canım bende ilk öğrendiğimde reglim geçmemişti daha günde 5 e indirdim. Sonra pazar dedim ki hiç içmicem, en fazla bu kadar içim dediğin zaman o kadar içiyorsun . Başka şeylerle oyalan ve kendine içmicem ya ben istemiyorum de , bu zıkkıma düşkünlüğüm bebeğimden fazla olamaz de kendi kendine bulantılar fln da başlayacak yakjnda bırakırsın, kadınlar çok güçlü başaramayacağımız şey yoktur 💪🏻
Cok doğru söylüyorsun bebekten fazla olamaz 🥹🥹🥹

Kızlar ovulasyon yaptım cumartesi ve pazartesi ama neden sürekli çift çıkıyor anlamadım silikte değil biri birinden bilgisi olan yorum yapabilir mi bat 3 Kasım üstteki cumartesi altta ki bugün sıvı alımına vs dikkat ediyorum
Ben bu markanın testlerini sevemedim. Yumurtlama ne zaman oldu ne zaman çatladı hiç anlamadım

Allahın izniyle bişey olmaz dua oku
Çok kafaya taktın sevindin ondan görürsün cnm bişey olmaz tosuncuklara 😊😊
Hahahaha senin zorunla ikiz olcak cidden. Doğru diyosun cok taktım kafaya bu kalp atışını vs. Regl günüm 1 gün geçti sonunda ama korktum yani bi şey olursa vs diye.

• Komik
Reactions: As6
X